“Kolorowa Restauracja”
Mały Meksyk — recenzja

Mały Meksyk
Zamów online
Nr 27 wśród 38 Restauracje (Leszno)

Super wystrój dużo kolorów, otwarta kuchnia, pyszne jedzenie czas oczekiwania około 20 min. Warto odwiedzić polecam!!

Dziękujemy, Emilia Ś

Nie przewiduję długiej kariery tej restauracji....Jedyne co przyciąga to ładne logo. Dania bardzo małe ... 3 różne potrawy, które zamówiliśmy okazały się tym samym - w jednym kurczak był przykryty z dwóch stron tortilla, w drugim tortilla była otwarta i leżał na niej kurczak a na trzeciej kurczak był zawinięty w tortillę. Byliśmy jakby "zmuszeni" zamówić wszystkie dania z kurczakiem ponieważ już na wejściu poinformowano nas o braku większości rodzaju mięs. Niektórzy goście od razu po tej informacji wychodzili ...aaa i tortilla oczywiści była odgrzewana ( nie robią na miejscu swojej) .

Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzonko, uśmiechnięta obsługa co jest rzadko spotykane. Czas oczekiwania normalny a dania robione na bieżąco są świeże i pyszne. Warto przyjść!

Dziękujemy, Monka K
Zrecenzowano 4 kwietnia 2019

świetne miejsce na spotkanie ze znajomymi, zjedzenie dania, a nawet wypicia złotej tequili czy drinka z piwem corona :) polecam chili con carne.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, michał p
Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie, dobrze przyprawione, ale na tym kończą się pochlebne opinie. Bardzo długi czas oczekiwania ok. 45 minut na przystawkę, pomimo malej ilości klientow-zajęte 2 stoliki. Co dołujące dania podane w tym samym czasie : zupa i danie główne, które zdążyło już ostygnąć do czasu jego skonsumowania. Obsługa nieprzeszkolona, sprawia wrażenie ze nie wie jak obsługiwać gości. Najwaznejsze dla nich zabrać pieniądze za rachunek, ale sprzątanie naczyń ze stołu jakby już nie należalo do ich obowiązków.
Pomijam fakt , ze brakowało pewnych pozycji z menu o czym obsługa nie poinformowała nas podczas skadania zamówienia- okazało się ze brakuje sosu. Zorientowaliśmy się o tym dopiero gdy dania zostały postawione na stole. Gdy zwróciliśmy na to uwagę kelnerce , zdziwiła się o co nam chodzi, przecież zamówiony sos się skończył. I dała nam jeden z 2 zamówionych. Nie widziała w tym problemu.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, susi1331

Mały Meksyk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Leszno, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Mały Meksyk? Podziel się wrażeniami!