“Slabo”
Etam Lunch Bar — recenzja

Etam Lunch Bar
Nr 17 wśród 38 Restauracje (Leszno)

Zamowilismy 6 dan z czego w pierwszej kolejnosci pojawilo sie jedno, po pol godziny 4 pozostale z czego jedno po ponad godzinie. ogolnie nie polecam!!!!!!!!!

Dziękujemy, 975tomekp

Zrecenzowano 21 czerwca 2019

Bardzo fajny lokal usytuowany na rynku. Jedzenie bardzo smaczne. Obsługa niła, uśmiechnięta. Polecamy!

Dziękujemy, ElaJarek
Zrecenzowano 17 czerwca 2019

Kelner wpuścił nas na ogródek. Na obsługę czekaliśmy straaasznie długo. Gdy sami podeszliśmy do kelnerki, okazało się, że w czasie, gdy nikt nas nie obsłużył, zamknęli kuchnie. Zamowienia nie mogliśmy złożyć juz o 21.20, pomimo, ze oficjalnie sa prztjmowane do 22.30. I nie - w ogródku nie było wiele ludzi, co mogłoby wyjaśnić brak obsługi. Kelnerzy stali sobie za barem i przy lokalu - na fajce... >.<
Sądząc po opiniach z google, nie mamyjefnak czego żałować, bo jedzenie jest nienajlepszej jakości. :)

1  Dziękujemy, Ptptdfn
Zrecenzowano 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce. Przyjemny ogródek, miła obsługa. Jedzenie bardzo smaczne, duże porcje w bardzo niskich cenach. Świetne żeberka, pieczeń karkowa, kotlet drobiowy, a wszystko w cenach 18 - 22 złote. Napewno wrócę.

Dziękujemy, B2844LGpiotrk
Zrecenzowano 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Cenny na paragonie inne (wyższe niż w menu)!!! Bo zwróceniu uwagi i pokazaniu pozycji cenowej kelnerzy nie chcieli zmienić ceny na prawidłową. Brak menu on-line. Sprawa będzie zgłoszona do urzędu ochrony praw konsumenta

1  Dziękujemy, garaz l

Etam Lunch Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Leszno, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Etam Lunch Bar? Podziel się wrażeniami!