“Najlepsza pizzeria świata. ”
Pizzeria Palmiarnia — recenzja

Pizzeria Palmiarnia
Nr 1 wśród 7 Restauracje (Gubin)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

To już jest ikoniczne miejsce, najlepsza pizza i atmosfera, jaką można sobie wymarzyć. Jedno z tych miejsc, do których się wraca.

Dziękujemy, roxlewandowska

Zrecenzowano 10 maja 2019

Wyśmienita pizza i ciasta. Smaczna kawa. Świetna otwarta na klienta obsługa Troszkę trudny dojazd, ale ... jedzenie rekompensuje owe trudności. POLECAM !!!

Dziękujemy, Pawel G
Zrecenzowano 31 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Pizzeria trochę ukryta w środku osiedla, ale bedąc przejazdem w Gubinie skorzystaliśmy z nawigacji i dojazd z centrum zajął nam tylko kilka minut. Pizza bardzo smaczna, do wyboru cienkie lub grube ciasto. Ponadto można zjeść shoarmę, nugetsy czy makaron. Wszystko to można popić Kozel'em z kija ;)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, bkedzierski
Zrecenzowano 11 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dużo by się tutaj rozpisywać ale postaram się krótko i na temat :) Pizza pyszna zarówno na cienkim jak i grubym cieście, świeże składniki. Miła obsługa zaś sam lokal klimatyczny :) Jak najbardziej polecam tą pizzerię

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Wiero00
Zrecenzowano 3 października 2018 z urządzeń przenośnych

Do pizzeri Palmiarnia wybralismy sie na rodzinny obiad. Atmosfera w lokalu jest świetna na rodzinny obiad - wystrój ciepły, obsługa bardzo miła. Ogromne dania są pyszne i niedrogie. Wszystko było świeże i smaczne. Napewno tu wrócimy przy okazji kolejnej wizyty w Gubinie.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, monick_mail

Pizzeria Palmiarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Guben, Brandenburgia

Gubin, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Pizzeria Palmiarnia? Podziel się wrażeniami!