Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Nie planowaliśmy spania w Schronisku Orzeł mimo, że zawsze marzyłem o spaniu w schronisku. Ale szczęście ma to do siebie, że potrafi mile zaskoczyć.
Najpierw na szczęście kilka razy uniknęliśmy czołówki na górskich drogach w drodze do Sokolca. Później na szczęście nie było noclegu w kilku innych lokalach w miejscowości. Trzecie szczęście to było podjechanie pod schronisko mimo konta nachylenia drogi - niewiele brakowało a silnik wyskoczyłby z samochodu. No i czwarte szczęście, że ktoś własnie zrezygnował z noclegu i dostaliśmy dwuosobowy pokój - malutki, dwuosobowy pokój :)
Na plus - bardzo miła obsługa, czystość, pożywne śniadanie w cenie 15 zł, nocleg w cenie 37 od osoby, była ciepła woda co w schroniskach ponoć nie jest normą.
Na minus - to nie jest miejsce do spania dla kogoś kto ma kłopoty ze spaniem. Impreza urodzinowa pod oknem i śpiewanki do rana niestety nie przy gitarze, a przy flaszce.

Dziękujemy, lukaszw666
Zrecenzowano: 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli chodzi o nocleg i jedzenie to nie ma powodów do narzekania, wszystko standardowo jak na schronisko. Jednak obsługa była fatalna, ciężka ja znaleźć, ciężko się czegoś od niej dowiedzieć. Wszystko robione z łaski. Duży minus też za bardzo późne śniadanie - o godzinie 9.

Dziękujemy, StanislawKoko
Zrecenzowano: 29 kwietnia 2019

Zacznę od plusów - schronisko fajnie położone, łazienki czyste, niewielka dopłata za zwierzaki... i to chyba wszystko z pozytywów...

Niestety wszelkie plusy przesłania gigantyczny minus w postaci obsługi. W momencie gdy rezerwowałem noclegi nikt nie raczył nas poinformować, że w wybranym przez nas terminie odbywać się będzie w obiekcie GRUBA impreza. Osiemnastka bardziej huczna, niż niejedno wesele. Muzyka i wrzaski do 4 nad ranem, od których ściany aż chodziły, walenie drzwiami w ramach rozrywki, a potem odgłosy wymiotowania do białego rana. 90% obiektu było zajęte przez imprezowiczów - naprawdę tak trudno było poinformować o tym, że pobyt w danym terminie może się wiązać z "niedogodnościami"? Efekt końcowy był taki, że z dwóch wykupionych noclegów skorzystaliśmy z jednego i przespaliśmy może 3 godziny (z przerwami). Chciałem porozmawiać na ten temat z osobą z recepcji, ale niestety nie było mi dane - w momencie wyjazdu z tego przybytku nie było nikogo w biurze, a ja nie zamierzałem marnować tam więcej czasu... Zdecydowanie nie polecam. Chyba że ktoś chce zorganizować huczną imprezę i nie przejmować się niczym - to może być odpowiednie miejsce. Na pewno jednak nie nadaje się do odpoczynku po górskich wędrówkach.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Ardian B
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2018

Pobyt oceniam wysoko z uwagi na świetne warunki, czyste schronisko, zadbany pokój, czyściutkie łazienki, miły właściciel, miła Pani w barze, smaczne śniadanie na wypasie - stół szwedzki tylko 15 zł, miłe towarzystwo czworonoga ze schroniska - Lolek jest the best. Po za tym piękne widoki, cisza, spokój, świetny taras z leżakami, czyste trasy - bez tłumów i gwaru. Odpoczęliśmy z mężem wybornie. Na pewno wrócimy.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Kinga P
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Stylowo urządzone restauracyjka jest gdzie usiąść i wypocząć przez okno wspaniały widok. kuchnia jednak trudna do określenia ,żurek nie należy do rewelacyjny . Mimo to polecam miejsce odpoczynku przed dalszą drogą.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, monter001