Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Po powrocie z Wielkiej Sowy weszliśmy na obiad. Porcje całkiem fajne i jedzenie smaczne. Jednak jak poszedłem zapytać o to ile trzeba będzie jeszcze zaczekać, bo syn już się denerwował to w sumie w średnio grzeczny sposób zostałem poinformowany, że czekam przecież dopiero 20 minut. Stąd tylko cztery.

Dziękujemy, maciek-023
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Krótka karta sezonowa. Wszystko pyszne. Duży wybór piw regionalnych. Fajna muzyka rockowa w tle. Piękne widoki. Parking przy obiekcie. Duuże porcje w rozsądnych cenach. Warto wstąpić przy schodzeniu z trasy. Żurek w chlebie-rewelacja!

Dziękujemy, 612martynal
Zrecenzowano: 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Często tu przybywam w drodze na Wielką Sowę a czasem specjalnie na pyszne jedzenie. Bardzo miła obsługa zachęca. Klimatyczne miejsce z pięknym widokiem. Można tu zjeść smacznie z pięknym widokiem na okoliczne góry.

Dziękujemy, Agnie s
Zrecenzowano: 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo nie polecam tego miejsca. Brudne toalety bez papieru. Arogancki właściciel - Obsługa? (Łysy mężczyzna rozkazujący gościom palcem). Jedzenie niesmaczne, małe, nieświeże porcje.
Jedyny plus to lokalizacja.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Tom554545321
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Szyperek, Właściciel, Szyprówka Chata Pod SowąOdpowiedź udzielona 12 czerwca 2019

Szanowny Panie!

Doskonale wiem do czego nawiązanie aczkolwiek uważam za bardzo niegrzeczne takie podejście do tematu. Zwróciłem Państwu uwagę za psa na kanapie. Pokazałem palcem? Tak - oczywiście. Pokazałem palcem na psa z niedowierzaniem że tam leży!

Nic Państwo nie jedliście - skąd więc ocena jedzenia? Nieświeże?
To bardzo poważne oskarżenie gdzieś zgłosimy bo nie można bezpodstawnie kogoś tak oskarżać.

Oceniacie dla zasady - aby zaniżyć ocenę. Za obrazę majestatu psa który to wg mnie leżeć na kanapie nie mógł. Przepraszam, "to nie pies, to YORK" to Państwa słowa. Normalnie wow bo ktoś nie dostanie alergii. Szok!
Może aby zasłużyć na przychylność Państwa podobnym, zmienimy zasadę: "psy nie siedzą na stołach, ławach, fotelach", dodamy gwiazdkę z dopiskiem że "nie dotyczy Yorków" - tejże skądinąd fajnej rasy - ale York może. (dodam uprzedzając: jest u nas kot - który leży na fotelu - to jego fotel i jest to odpowiednio oznaczone)

Jesteśmy psiolubnym miejscem. Każdy z naszych gości to potwierdzi. Tacy jak Państwo wcale nimi być nie muszą.
A negatywna recenzja w odwecie? Bardzo to płytkie i niegodne.

A tak przy okazji to ten łysy właściciel się pyta: Czy mam wstawić opis Państwa wyglądu a może wrzucić zdjęcia z kamer z tego jak się Państwo zachowywaliście? oczywiście zgodnie z prawem zamaskuje Wasze twarze. Skoro my jesteśmy na widelcu to chyba możemy się bronić :) Na zdjęciach będzie stół na którym same piwa i napoje stoją :) Chyba skonsultujemy z prawnikami bo czas najwyższy dać odpór takim bezczelnym, nierzetelnym recenzjom. Miejsce nie musi się podobać. Może Wam nieodpowiadać muzyka, wystrój, wszystko. Nie ma lokalu dla wszystkich. I wcale takim być nie chcemy. Najwyraźniej w tym przypadku się to potwierdza.

I dalej: rozumiem że internet daje możliwości bycia takim super ekstra tajnym recenzentem, można się tak dowartościować że hoho. Czekamy więc na możliwość wystawiania ocen również naszym gościom - zarówno chcianym jak i niechcianym. A recenzję jako nierzetelną i pisaną w odwecie zgłaszamy do tripadvisor do usunięcia.

Zrecenzowano: 2 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

6 razy już byłem na Sowiej i 1 raz tej restauracji, jadłem gulasz w chlebie z sosem czosnkowym o szczerze powiem że to był jeden z lepszych jakie jadłem gulasz 10/10 a sos czosnkowy rewelacja, dodatkowo chleb w którym było to podane nie byl spieczony jak to zawsze bylo jak jadłem żurek, takiego dobrego chleba dawno nie jadlem. Bardzo polecam i smaczNego

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, 684pit