Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

W hotelu byliśmy 4 raz. Położenie super, zaraz przy wejściu na plażę - o ile komuś nie przeszkadza pociąg przejeżdżający pod oknami. Natomiast w tym roku poziom usług zdecydowanie się obniżył w stosunku do lat poprzednich. Pokój sprzątany po 17 byle jak. Po powrocie z plaży zastawaliśmy brudne ręczniki rzucone rano na podłogę do wymiany. Trochę to było kiepskie. Od 7 rano kanonada trzaskających drzwi, szkoda że personel tego nie naprawi. I hit sezonu - klimatyzacja chodząca jak traktor, włączająca się sama w nocy po parę razy. Bez możliwości wyłączenia.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Best Western
Dziękujemy, beataiw
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

słaba droga dojazdowa (200 m), b. dobry personel, niezbyt dobry internet na 2-gim piętrze, brak zestawu kosmetyków, bardzo miła i uczynna obsługa, b. dobre sniadania, dobry, duży basen. Ładne i duże pokoje, cos dla fanów kolei. Obok linia na Hel. Dla mnie rewelacja. W nocy nie jeżdżą.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Best Western
Dziękujemy, krzysz2fmarciniak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ewa-Szczecin, General Manager, Best Western Hotel JurataOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Dziękujemy za przesłaną opinię. Wszystkie uwagi są dla nas cennymi wskazówkami, co powinniśmy zmienić, by zwiększyć zadowolenie naszych gości.
Jakość drogi jest także przedmiotem naszej troski, jesteśmy w kontakcie z gestorem drogi, gminą Jastarnia i mamy nadzieję, wspólnie doprowadzić do poprawy jak najszybciej. Rezygnacja z zestawów kosmetyków była świadomą, pro-ekologiczna decyzją. Chcemy w ten sposób zmniejszyć zużycie plastikowych opakowań jednorazowych. W dozownikach mamy bardzo dobrej jakości środki do mycia, a na specjalne życzenia recepcja może zaproponować dodatkowe bezpłatne zestawy firmowe lub markowe kosmetyki, które można zakupić w recepcji . Cieszymy się, że docenił Pan jakość śniadań oraz pokoje i nasz basen. Liczymy, że zechce Pan odwiedzić nas ponownie już wkrótce.

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

W koncu lipca spedzilismy z mężem tydzień w naszej ukochanej Juracie ,w której byliśmy kilkadziesiąt razy
i zawsze jest wspaniałe,tym razem tez ale hotel był dużym rozczarowaniem .Moze w skrócie opowiem co
było poniżej standardu hotelu w którym doba z bardzo słabym śniadaniem kosztuje prawie 800 zł .
Niekompetencja i nieuprzejmość w recepcji , usługa za 20zl, wypożyczenie szlafroka ,który był spraną szmatka
rozmiar dla dorastającej dziewczynki .
Pokoje to ,ze brzydkie ,to moze kwestia gustu ,ale to ,ze brudne to fakt , łaźienka w bardzo niskim standardzie ,
ręczników sie nie wymienia ,za dodatkowa opłata "załatwiłam" sobie u pokojówki czyste ,łóżka nie są słane .
Bistro z krótka karta ,nie zmieniana od lat ,ale smacznie ,wybór dobrych win ,niedroga , dużym minusem
jest położenie stolików ,w przejściu ,trochę parking trochę wypożyczalnia rowerów ,piłka chłopców często laduje na plecach . wakacje były mimo wszystko udane ,ale nigdy w Best Western nie bedziemy sie zatrzymywać .
Przy opuszczaniu hotelu duża nieuprzejmość pani recepcjonistki . Właściwie skandalicznie niski standard i zaniedbanie przy dość wysokiej cenie .pozdrawiam omijając ten hotel Ula

Dziękujemy, Urszula H

Serdecznie dziękujemy za podzielenie się wszystkimi uwagami. Są one dla nas bardzo ważne i pomogą ulepszać naszą ofertę.

Chcielibyśmy też wyjaśnić pewne kwestie:
Karta w Bistro jest zmieniana 4 raz w roku, na każdą porę roku proponujemy nowe dania sezonowe, zachowując czasem najbardziej ulubione propozycje, jak np. szarlotka, o którą proszą nasi stali goście, więc jako jedyna rzeczywiście jest w naszej karcie już drugi rok. Niezmienny pozostaje jedynie charakterystyczny wygląd i motywy graficzne karty.
Nasze szlafroki są dostępne w różnych rozmiarach, jeśli otrzymany jest nieodpowiedni, wystarczy wymienić go w recepcji na właściwy.
Ubolewam, że uznała Pani naszych pracowników za niekompetentnych i nieuprzejmych, dokładamy wszelkich starań, by poprawić jakość obsługi, a nasi pracownicy z sercem podchodzą do każdego gościa. Zwiększymy jeszcze intensywność szkoleń, mając nadzieję, że uda nam się jeszcze sprostać Pani oczekiwaniom.
W zakresie utrzymania czystości także staramy się ze wszystkich sił poprawiać jakość i wdrażać do najlepszej pracy nowych pracowników.
Przykro nam, że nie spełniliśmy tym razem wszystkich Państwa oczekiwań, mamy jednak nadzieję na kolejne odwiedziny, które pozwolą nam zaprezentować hotel od najlepszej strony.

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Bardzo fajne miejsce dla osób, które wybierają się nad polskie morze nie tylko po to żeby leżeć 12h dziennie na plaży. Hotel zapewnia miejsce do fajnego spędzenia czasu bez wychodzenia gdziekolwiek. Basen, kręgle, bilard, piłkarzyki, ping-pong, nawet xbox, a dla dzieciaków plac zabaw na zewnątrz. Nigdzie dotychczas nie spotkałem tak sympatycznej obsługi.

Dziękujemy, TySzp
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ewa-Szczecin, Dyrektor generalny, Best Western Hotel JurataOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię. Bardzo się cieszymy, że nasz hotel zyskał Państwa uznanie. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Hotel oferuje przestronne pokoje oraz wiele rozmaitych atrakcji. Dostępne są między innymi kręgle, tenis stołowy, basen i bilard. Wypoczynkowi sprzyja bogata gama masaży. Dużym atutem jest możliwość korzystania z rowerów i leżaków, które można zabrać na pobliską plażę. Bardzo dobra oferta kulinarna. Największym atutem tego hotelu są bardzo przyjaźnie nastawieni i zawsze chętni pomóc pracownicy.

Dziękujemy, tymeksz