Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Jakość nie adekwatna do ceny. Za taka cenę nie powinno mieć się powodu do „przyczepienia”. Niestety lista jest długa:pokój 101 widok „niby na ogród” de facto to widok na krzaki i korytarz dobudowany do elewacji (głośno,miejsce przechodnie,balkon nie do posiedzenia).Za weekend 3noce rodzina 2+1 cena ok 4.500. Cena końcowa:6000 zł. Dodatkowo płatne wszystko: baldachim 150 lub leżaki na plaży 100 zł. Nigdzie nie ma informacji ze należy je rezerwować wcześniej. Wielu gości na plaży zaskoczonych takimi regułami. Napoje przy śniadaniach owszem są (woda,soki,herbata,kawa-lura). Dodatkowo płatna kawa która w takim hotelu powinna być standardem:cappuccino 18zl. W magiczny sposób napoje znikają przy bufecie obiado-kolacji. Czy goście nie piją do kolacji?? Oczywiście ze tak, ale hotel doszedł do wnioski zeby dodatkowo zarobić nawet na wodzie: za wodę trzeba zapłacić 30zl,a za kieliszek miznernego domowego wina 22zl. Kort tenisowy owszem jest: 80 zł dodatkowo. Rowery są: również płatne dodatkowo. Spa fajne.ladne położenie hotelu,biały wystrój sprawa przyjemna atmosferę. Miałam wrażenie ze są „lepsi” (np. Pani Izabela Janachowska i „gorsi” goście (zwykli, „nie-stali bywalcy”). Dwukrotnie pomyłka przy podpisywanym rachunku;najpierw podano mi do podpisana rachunek innych gości z plaży na ponad 200zl,innym razem rachunek za dwa kieliszki wina 72zl podczas kiedy zamówiłam inne. Śniadanie bardzo smaczne. Obiado-kolacje już gorzej. Jak na 3-4 gwiazdki ok ale nie jak za ta cenę. klient nie dostaje nic szczególnego. Owszem położenie jest ok ale to wkoncu tylko Jurata. Ostatnio podobna cenę płaciłam za Intercontinetal 5* w San Francisco czy Luxury Hotels 5*w Los Angeles na Sunset Bulvar czy Viceroy 5*w Chicago na Gold Coast nad Michigan! Chyba trzeba zejść na ziemie prosze Państwa! Zaoferujecie swoim klientom usługę za która płaca bo wszystko co robicie to takie nieładne zdzierstwo..

Dziękujemy, Artur Z
Zrecenzowano: 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc kolejny raz w Bryzie, tym razem otrzymaliśmy apartament piękny z widokiem na morze ale nie warte swojej ceny. Cała reszta dla mnie super, podawane drinki, widok na morze, basen, fajne śniadanie, miła atmosfera. Cudownie jest tam wracać ale może by pomyśleć na temat tego, żeby zrobić nową łazienkę. Jeśli w apartamencie za prawie 1800 zł za dobę jest prysznic jak u przysłowiowej „Pani Józi na campingu” to chyba jest cos nie halo. Cena nie adekwatna do oferowanego apartamentu. Ale i tak wrócimy do Was...

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, 394pawelp
Zrecenzowano: 7 maja 2019

Hotel jest pięknie położony. Jednakże lata świetności ma już za sobą. Bardzo słaby stosunek jakości do ceny! Pokój- klitka z widokiem na wejście i parking i to wcale nie jest najtańsza opcja! Dostawka dla dziecka to łóżko polowe!!!! Za taką cenę! Hotel widać sfatygowany- lekko przypudrowany. Co widac np. w restauracji jest ładnie a toaleta, jak w szalecie miejskim.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, PPajka
Zrecenzowano: 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel rozczarowuje wykonaniem. Za te pieniądze oczekuje się naprawdę czegoś wyjątkowego, a dostaje się peerelowski obiekt. Łazienka wyglada jakby na sile została dodana do pokoju. Na plus jedynie położenie.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Tomhoteler
Zrecenzowano: 21 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Okrzyczana, wymarzona, wylansowana Bryza niestety nie zasluguje sobie na miano jakim kiedys byla okreslana. Pokoje małe, wymagajace moim zdaniem odswiezenia a sam hotel ma juz dawno za soba okres swietnosci... sniadania ubogie, kolacje....takie sobie.. lokalizacja swietna ale to juz nie zasluga obecnej sytuacji a raczej dawnego sytuowania rzadowych obiektow turystycznych‍♀️ moze w okresie letnim urok jest wiekszy. Ps. Najwiekszy plus to basen, dla mnie 5*!

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, monikanecka