Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Polecam maiejsce. Klimatycznie i przestronne podwórko dla najmłodszych. Posiłki świeże i smaczne. Domki odrestaurowane, choć stare to schludne i przytulne.Po 2dniach czuliśmy sie jak u siebie w domu.Kadra sympatyczna i pomocna.Jedyną waďą jest brak wad, chyba że ktoś szuka hotelu.Polecam!!!!!!!

Dziękujemy, Sados888
Zrecenzowano: 6 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Witam .Mam pytanie.Wybieram sie w przyszlymbrpku Rewita Hel domki Czajka.Prosze o opinie jakoe sa warunki.... domek dla 4 psob plus piesek.Czy jest daleko do plazy, jakies sklepy w okolicach? Jakie wyżywienie i czy w okresie letnim są animacje dla dzieci? Z teho co czytam to opinoe sa raczej malo zachęcające, proszę o obiektywną ocene obiektu.

Termin pobytu: listopad 2018
9  Dziękujemy, agaPolska
Zrecenzowano: 25 września 2018

Jestem po wakacjach w Rewita Jantar w Juracie. Przyjeżdżając tu, poczułem klimat końca lat osiemdziesiątych i początek lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Gdyby nie pogoda i teren miałbym więcej powodów do narzekania. Pogoda zrekompensowała wszelkie niedogodności. Jeżeli chodzi o położenie to rewelacja. Ośrodek położony tuż przy Zatoce Puckiej wśród lasu sosnowego i w niewielkiej odległości od szerokiej plaży nad morzem. Wspaniałe ścieżki rowerowo-spacerowe na Hel do Jastarni i dalej. Należy koniecznie wybrać się spacerkiem do Centrum Juraty. U Rybaka zjeść pysznego miętusa i śledzia po kaszubsku w kawiarence Strefa eM Cafe & Bistro spróbować szarlotkę z ciastem z mąki razowej. Natomiast wyżywienie w Jantarze to już inna bajka. Tak już się nie gotuje. Smażona kiełbasa z cebulą na śniadanie to nie moja bajka. Knedle z dżemem jadłem pierwszy raz. Spaghetti to był największy koszmar z jakim miałem do czynienia. Już sam wygląd odstraszał a smak brrrrrrrrrrr! Proszę nie używać tej nazwy do tego „dania”. Zupa pomidorowa z ryżem, ryba z sosem kurkowym nie te połączenia smaków! Ogólnie wszystko rozgotowane makaron, warzywa słowem niesmaczne. Jednak nie mogę stanowczo powiedzieć, że wszystko było niesmaczne. Zupy były bardzo smaczne klasyczne dania kuchni wakacyjnej z tamtych lat. Buraczki smażone niezapomniany smak z przedszkola-pycha. Brak kawy na śniadanie, bo skończył się limit toż to jak z filmów Stanisława Bareji. No i to usilne dołączanie gości do stolików, chociaż w stołówce pełno wolnych miejsc. Wygląda na to, że byłem w sanatorium lub na jakimś obozie integracyjnym. Szanuję ludzi starszych, ale nie koniecznie muszę z nimi spożywać posiłki. Przejdźmy do pokoju. Skromnie, łózka tak niewygodne, że leżenie na piasku było przyjemnością. Malutki TV bez kanału TVN (10 kawiarnia nieczynna, prasa to Dorzeczy, Wsieci, Gazeta Polska – przypadek ?). Łazienka próg pod prysznic tak wysoki, że zastanawiałem się, jak ci starsi ludzie korzystają z prysznica. Można było się obrócić, jak na warunki wczasowe nie jest źle. Duży balkon dwa pokoje po ok.10m2 da się żyć, zważywszy, że pogoda dopisała i w pokoju przebywaliśmy tylko w nocy.
Podsumowując - budynek Juratka do natychmiastowego remontu, przynajmniej proponuję pomalować ściany, bo pozostałości po ubitych owadach nie robią dobrego wrażenia. Zmienić kucharza lub wysłać na kurs współczesnego gotowania (dużo warzyw owoców sezonowych, makarony z pełnego ziarna al dente, kuchnia i produkty regionalne). No i jeszcze jedno. Mam bardzo duży żal i rozgoryczenie do załogi w sprawie tzw. suchego prowiantu. Za śniadanie obiad i kolację dostaliśmy wodę niegazowaną (b.dobrze) chemiczne soczki o smaku pomarańczowym, paszteciki drobiowe (chyba nikt nie czytał składu, że jeszcze to serwują) no i oczywiście hit tego składu wyrób seropodobny topiony (1,25 zł) składu nie czytałem. Jeżeli miała to być rekompensata za posiłki, to gratuluję kreatywności w oszukiwaniu klienta.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wybierać pokoje tylko w domu Delfin.
Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Robert_CJ18
Zrecenzowano: 15 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wdw Jurata bardzo fajne miejsce. Cena adekwatna do oferowanego standardu, nawet powiedział bym że obsługa jest na bardzo dobrym poziomie. Pokoje czyste zadbane, cisza spokój. Blisko do morza i zatoki puckiej. Nic tylko jechać wypoczywać. A oferują wypożyczalnie rowerów wewnętrzny płac zabaw dla dzieci i to całkiem spory. Wyżywienie smaczne i ilościowo ok.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, hugo186
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2018

Z obiektów Rewity tylko Delfin jest bodajże odnowiony - ten od strony morza i to jest obiekt , w którym mozna poczuc sie naprawdę komfortowo - jest to co prawda ośrodek typu moloch, ale wyzywienie jest db, porcje duże, pokoje b, schludne o db standardzie i przede wszystkim jest on położony b. blisko niezbyt uczęszczanej plaży. Z kolei obiekty Rewity połoone od strony zatoki to zupełnie inne warunki.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, MonikaK6357