“Pyszne jedzenie, miła obsługa, dobre ceny👍🏻”
Rybomania — recenzja

Rybomania
Nr 2 wśród 17 Restauracje (Jurata)

Bardzo dobra smażalnia ryb. Wybór ryb nie jest zbyt duży, ale te co serwują są naprawde świeże i smaczne. Obsługa przemiła, szczególnie pan „kelner” (chyba właściciel).

Dziękujemy, tomaszt372

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie świeże, duże porcje. Warto wejść i zjeść. Polecam makaron z łososiem i cukinią. Dorsz równie smaczny.

Dziękujemy, BernardG755
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Zachęceni recenzjami poszliśmy na rybkę. Zupa rybna bardzo fajna, śledź także.
Zdecydowaliśmy się na porcję Flądry. Porcja duża, flądra wyglądała bardzo smakowicie. W smaku czuć było morze, co trochę mnie zaniepokoiło. Po zjedzeniu poszliśmy przejść się po Juracie. Już w trakcie spaceru zaczęliśmy mieć problem z brzuchem. Noc była nieprzespana. Nie wiem co dokładnie nam zaszkodziło, ale wygląda że Flądra. czy była źle wysmażona, czy nieświeża tego nie wiem. Szkoda, bo naprawdę pzostałe potrawy były bardzo smaczne.

Dziękujemy, ufka16
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszny halibut. Jestem tutaj kolejny raz ... filet z dorsza rownież godny polecenia! Duzo lepszy niz w innych restauracjach w Juracie. Swietny adres na ryby!

Dziękujemy, Aureliusz70
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Stołowaliśmy się w weekend sierpniowy.
Obsługa szybka, kelnerzy zagadujący.
Jedzenie smaczne, ale ryba w mocno nasączonej olejem panierce.

Dziękujemy, Grzegorz88

Rybomania — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jurata, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Rybomania? Podziel się wrażeniami!