“TRAGEDIA”
Restauracja Magellan — recenzja

Restauracja Magellan
Nr 16 wśród 17 Restauracje (Jurata)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jeżeli ktoś wybiera danie z "krewetkami tygrysimi" to musi się liczyć z tym, że dostanie małe, mrożone krewetki kupione w przeciętnym supermarkecie... czuć, że kucharz nie ma zbytnio pojęcia o gotowaniu, ponieważ dania są mało doprawione, niczym niewyróżniające się.
Na sam koniec dostaliśmy taki rachunek. Brak paragonu wydrukowanego z kasy fiskalnej oraz brak terminala do płatności kartą! Lokal nastawiony na jednorazowego klienta z rachunkiem, za który zdecydowanie można oczekiwać dużo więcej. Nie polecam, brak szacunku dla klienta.

Dziękujemy, 341jaros_awm

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Wstąpiliśmy na kawę_dobra, mocna, aromatyczna. Usytuowanie bardzo dobre: w połowie drogi między molem, a plażą. Można chwilę odpocząć w cieniu. Czy jeść ?_nie wiem.

Dziękujemy, eleQ1959
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Polecam Magellan, bardzo dobre ciasta, jedzenie, śniadania! Fajna obsługa. Bywam tam regularnie od wielu lat!
Agnieszka z Katowic

Dziękujemy, Agnieszka B
Zrecenzowano 16 lipca 2019

Obsługa straszne, bez życia.
Kelnerki złe ze musza pracować.
Zamówienie pomylone a pizza mrożona....

Dziękujemy, Aleksandra L
Zrecenzowano 17 czerwca 2019

Cos niedobrego sie stalo. Najlepsza lasagne na polwyspie zmienila sie w maczna papke zmieszana z klopsami!!! Nie wiem, jak to kucharzowi sie udalo ale pominal sos pomidorowy. Katastrofa

Dziękujemy, EccoSum

Restauracja Magellan — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jurata, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Magellan? Podziel się wrażeniami!