Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Do Juraty przyjeżdżamy od lat. Przedwiośnie znamy z widzenia:)W tym roku mieliśmy okazję przychodzić na śniadania i obiady, nie każdemu jest to dane;).Co tu dużo mówić/pisać w kuchni gotują czarodziejki,tradycyjnie,ale zdrowo i z sercem. Zarówno rano jak i popołudniu dania są przepyszne,różnorodne,świeże.Przedwiośnie kwitnie po modernizacji,gości tam nie brakuje a ja z rodziną napewno tam wrócimy.Relacja przez żołądek do serca, ot co :)

Dziękujemy, Glasowa
Zrecenzowano: 9 września 2016

Byliśmy tam 4-osobową rodziną 10 dni w drugiej połowie sierpnia 2016
Jurata jest piękna,ale jak na takie cudo trochę niedoinwestowana.Plaża cudowna, piasek pierwsza klasa, morze rewelacja,bo pogoda wspaniała,urokliwe domy wczasowe z XX-lecia miedzywojennego oraz nowoczesne hotele współgrają dobrze w scenerii lasow sosnowych i pięknego parku,promenada łącząca zatokę i morze dopełniają uroku Juraty.Dom przedwiośnie trochę zaniedbany,wszedzie wilgotno,bo dużo drzew w otoczeniu,pokoje przyjemne,łóżka wygodne, hotelowe,z wyj wersalki dla 4 osoby-bardzo niewygodna,powinna być traktowana jak dostawka?,meble no cóż zbieranina z różnych ""epok"",lodówka stara,zepsuta, musieli gospodarze wymienić,brak środków higienicznych(mydło,szampon itp) co w XXI wieku dość dziwne,jedzenie dobre,b,smaczne,obfite,ale czystość na stołówce problematyczna,ceraty aż sie kleja, na scianach pajączki, na parapetach kurz. Reasumując kategoria nie odpowiada w 100% cenie, ale cóż ,to przecież Jurata,

Termin pobytu: sierpień 2016
1  Dziękujemy, bzawiasa
Zrecenzowano: 5 lipca 2016

Dla podróżujących pociągiem rzecz nie do przecenienia: prosto z peronu wejście do ogrodu. Dla samochodziarzy parking przed budynkiem.
Śniadanie – stół szwedzki: wędliny, sery, parówki, jajecznica, dżemiki w różnych smakach, serki i twarożki z dodatkami robione jak w domu, wybór herbat (była nawet moja ulubiona – wiśniowa). Obiady takie jak u mamy. „Brakowało” kawioru i szampana. Chociaż podczas meczu z Portugalią …
Ciekawostka architektoniczna. Zastosowano przeszklone wykusze, które dają półpanoramiczny widok na ulicę lub ogród, w dodatku wyposażono je w stolik i fotele. Genialne. Zresztą widać dbałość o całość wystroju.
Ogród wyposażony w sprzęty do zabawy dla dzieci i dla starszych.
Właściciele, pani Beata i pan Marek, przemili, tworzą atmosferę iście domową.
Nie chciałbym polecać tego miejsca z obawy, że zabraknie miejsca dla mnie.

Termin pobytu: czerwiec 2016
6  Dziękujemy, leo470723