Jurata

“Doskonała świeża ryba, rzadkość nad polskim morzem”
Polinezja Pizza Bar — recenzja

Polinezja Pizza Bar
Nr 1 wśród 17 Restauracje (Jurata)
Opis: Bar POLINEZJA to rodzinna restauracja prowadzona przez ludzi, dla których serwowanie posiłkó to nie tylko radość i pasja, ale także wiedza i odpowiedzialność. Wszystkie potrawy przygotowywane są u nas od podstaw z naturalnych składników z pobliskich przystani i upraw. Nasza gościnność jest wrodzoną cechą, a uśmiech i pozytywna postawa sprawia, że ​​wielu ludzi witamy w naszych progach przez lata. Serwujemy potrawy rybne ze świeżych ryb, które nasi zaprzyjaźnieni rybacy łowią w portach takich jak: Kuźnica, Władysławowo czy Łeba. Dla mięsożerców mamy tradycyjną ofertę składającą się z smażonych, grillowanych lub gotowanych na parze potraw. Nasza zupa mówi potocznie "uczciwy biznes" treściwe i tradycyjnie przygotowywane. Polecamy nowoczesne potrawy, takie jak pizza z własnego ciasta, hamburgery z wołowiny, tortille, zapiekanki i wiele, wiele więcej.
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nareszcie miejsce, gdzie nad polskim morzem można zjeść naprawdę świeżą rybę. Doskonała lokalizacja, super obsługa.

Dziękujemy, 559pawe_p

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się z całą rodziną. Restauracja znajduje się nieco na uboczu i nieco dalej od centrum, ale warto było iść, bo jedzenie jest wyśmienite. Burger "ser woło" - jeden z lepszych jakie kiedykolwiek jadłem. Zupa rybna bardzo smaczna i miała dużo ryby. Frytki ręcznie robione, podobnie pierogi, dzieciom też wszystko smakowało (niestety u naszych dzieci to rzadkość!). Porcje (bardzo) duże, najedliśmy się do syta. Wszystko świeże, a przede wszystkim NIE tłuste. Duży wybór dań w karcie i każdy znalazł coś dla siebie. Jedyny minus - nieco nieprzewidywalny czas oczekiwania na zamówienie. Jednak obsługa bardzo miła, a smak potraw całkowicie zrekompensował tę niedogodność.

Ponadto duży plus za informację o alergenach w karcie - mamy alergika uczulonego na mleko i nie było żadnego problemu z wyborem dania. A na koniec miła niespodzianka - zapłaciliśmy mniej niż poprzedniego dnia w innej restauracji w centrum Juraty.

Podsumowując - na pewno tam wrócimy!

Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Trafiliśmy tam przez przypadek - spacerując po Juracie. Miejsce z dala od głównych tras ale tak czy tak sporo ludzi. Zamówiliśmy różne zapiekanki i placki ziemniaczane - wszystko pyszne.
Duże uznanie dla nazw w karcie - widać dużą kreatywność.
Ciekawa też karta win - każdy znajdzie coś dla siebie.
Można płacić kartą:))
Jak się wybieracie to pamiętajcie - otwarte do 20.00

Dziękujemy, Krzysztof D
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mąż próbował głównie dania rybne, ja mięsne schabowy (mógłby być bardziej doprawiony), plus dania dla dzieci. Wszystko poprawne, ale nic nas nie zaskoczyło. No może oprócz garmażerki rybnej, która braliśmy na wynos - wszystko pycha!

Dziękujemy, KlaudiaHP
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zróbcie sobie przyjemność, i przyjdźcie do Polinezji na rybę. Wszystkie osoby, które u nas jadły rybki, dostały jedzenie szybko i twierdziły, że było smaczne. Na pizzę czekaliśmy na tyle długo, że Ci od ryb, zdążyli zjeść i nie była ... tego czekania warta.

Czyli wychodzi nam średnia 3/5.
Ale ryba bardzo dobra!!

Dziękujemy, janmO58ZH

Polinezja Pizza Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastarnia, Pomorskie
Jastarnia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Polinezja Pizza Bar? Podziel się wrażeniami!