“Super”
Karczma na Stromej — recenzja

Karczma na Stromej
Nr 2 wśród 3 Restauracje (Sulęczyno)
Zrecenzowano 8 września 2019

Bardzo dobre jedzenie, bardzo miła i profesjonalna obsługa.dziekuje ! Na pewno wrócimy... pozdrawiamy serdecznie !

1  Dziękujemy, Smakosz1954

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal faktycznie położony przy bardzo stromej uliczce. Kilka stolików na zewnątrz. Wnętrze urokliwe. Kamienie, cegły i drewno. Na ścianach liczne dekoracje: różne stare instrumenty dęte oraz cytry (chyba).

Mały parking (na ok 10 aut).

Plusem jest to, że można wejść z psem.

Minusem jest fatalna obsługa. Dwie ponure i powolne dziewczyny zapominają o zamówieniach. Podczas jednego posiłku zdarzyło się to dwa razy.
Lokal prawie pusty, a one narzekają na duży ruch.

Brakuje dań, które są w menu. W tym specjału karczmy, czyli placka po cygańsku.

Schab z pieca bardzo dobry. Polecam.

Pierś z kurczaka sucha i niedobra. Odradzam.

Pierogi niedobre.

Ogólnie lokal nie zasługuje na moje 3 punkty na 5, ale ze względu na pyszny schab i możliwość wejścia z psem tak zostawiłem.

Raczej wrócę, ale bez specjalnej tęsknoty...

1  Dziękujemy, mojeg
Zrecenzowano 18 czerwca 2019

Wpadliśmy w 10 osób więc próbowaliśmy wiele.. Panowie 5 golonek i kapusta. Czas oczekiwania zrekompensowal smak golonki ale zimna kapusta psula całość potrawy. Panie zamówily rybkę, placek ziemniaczany z gulaszem i zupki. Wszystko ok i wszystko dobre. Minus za bardzo długi czas oczekiwania na frytki dla najmłodszego uczestnika wyprawy mimo iż prosilismy że jego "danie" jest najważniejsze. Plus za obsługę i Panią kelnerke która po 4 kolejce zrozumiała szyfry spragnionych panów. Ogólnie polecam bo ceny przyzwoite porcje duże a obsługa miła

Dziękujemy, grzegorzjobda
Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zupy... chłodnik przede wszystkim. Pierogi ciasto idealne. Do tego schab z pieca i placek który zachwycił Nasze podniebienia
Polecam serdecznie

Dziękujemy, wieslawgawin
Zrecenzowano 13 lutego 2019

Ciepło bez zapachu gazu z promiennika, dania podane szybko. Smaczne w sensie bardzo poprawne i podane jak w sezonie.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, rafalnowakowski

Karczma na Stromej — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Karczma na Stromej? Podziel się wrażeniami!