“Porażka z wyjątkiem pierogów”
Kotwica Cafe & Bar — recenzja

Kotwica Cafe & Bar
Nr 1 wśród 1 Desery (Dziwnówek)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy tu z polecenia. Niestety zawiedliśmy się. Może nasze oczekiwania były wygórowane. Penne z kurkami odgrzewane. Kurki rozmemłane i bez smaku. Pewnie mrożone. Dorsz zapiekany z warzywami, to w zasadzie kawałek ciapowatej rozmrażanej ryby pod toną szpinaku, wszystko pływa. Kompletnie nie było czuć smaku ryby. Były jeszcze pierogi i placki ziemniaczane. Jedynie pierogi były smaczne i tu należy pochwalić. Obsługa dramat. Przewracanie oczami. Poprosiliśmy aby spakować placki na wynos i pani z łaską przyniosła pojemnik żeby sobie spakować samemu. Zapomniałbym o winie. Czerwone wino było wczorajsze, z lodówki! Niesmaczne, kwaskowate i zimne.

Dziękujemy, yanpablo

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Zamówiłem roladę ze schabu dno,dno,dno jedna wielka żyła cały czas czułem smak łoju kotlet tak cienki jak papier OKROPNY . dzieciom zamówiłem frytki ...nie zjadły a kochają frytki...żona Dorsza z frytkami jakaś zapiekanka ... dorsz się rozpuścił i zrobiło się jedno wielkie błoto ... jakaś masakra ..NiE POLECAM .!!!

2  Dziękujemy, Irek K
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ludzie oczekują na posiłek przed lokalem w kolejce z nadzieją świetnej kuchni nadmorskiej - nic z tego, piwo bez smaku - do wylania, ryba bez smaku, odmrażana, olej pamięta dni jak nie tygodnie, zaskoczeniem było zaserwowanie ryby po 10 minutach od zamówienia - to mówi o
wszystkim. Jednym słowem - PORAŻKA

1  Dziękujemy, Jacek13z
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Świetne jedzonko, super smakuje, i bardzo duuuuużo, a i świetna obsługa, jedyna uwaga to taka że trzeba dłuuugo czekać aż zwolni się stolik, ale cos za coś i opłaca sie poczekać na takie pysznosci. Polecam w 100%

Dziękujemy, ArturOko
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Kolejki, kolejki..... nie wiem w sumie do czego, bo porcje małe (a ceny wręcz przeciwnie), a smakiem wcale to nie powala. Po otrzymaniu rachunku miałam wątpliwości, czy waga podana na tymze rachunku odzwierciedla stan faktyczny, bo porcja była mizerna. Odwiedziłam raz i wiecej nie wrócę.

1  Dziękujemy, Milena J

Kotwica Cafe & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dziwnów, Zachodniopomorskie

Dziwnówek, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Kotwica Cafe & Bar? Podziel się wrażeniami!