“Italia nad polskim morzem. Super”

trattoria dall' italiano
Nr 2 wśród 13 Restauracje (Dziwnówek)
Opis: Kuchnia włoska
Opis: Kuchnia włoska
Zrecenzowano 1 września 2019

Trafiłem na ostatni dzień otwarcia w sezonie. Trattoria czynna sezonowo. Optymalna karta. W ostatni dzień nie wszystko było dostępne, ale i tak warto. Jadłem makaron z wędzonym łosiem. Próbowałem makaron z pesto. Ekstra smakuje. Brak pizzy (przy wejściu jest informacja, że to trattoria a nie pizzeria. Polecam. Super doznania smakowe.

Dziękujemy, tomaszp689

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Jesteśmy stałymi klientami, przede wszystkim ze względu na jedzenie - jest pyszne, proste, świeże i smakuje inaczej niż pseudo włoskie knajpy nad morzem. Jest w tej kuchni serce, to się czuje - dań nie nazwałabym wykwintnymi, są prosto ale ładnie podane - jak w domu. Lokal w środku bardzo przytulny, obrusiki w kratkę zawsze cieszą oko. Prosty ale dobry wybór wina no i desery! Panna cotta smakuje świeżą śmietanką i zawsze w otoczeniu świezych owoców. Pani Beata mimo ze obsluguje sama to zawsze znajdzie czas na małą pogawędkę a szef kuchni Silvio też mimo ruchu znajdzie czas by spytac jak smakuje. Polecam z całego serca, ale trzeba pamiętać ze to nie miejsce dla kazdego, a dla tych co potrafią docenić dobre składniki i prostotę.

Dziękujemy, Paulina P
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówione dwa dorsze z grilla okazały się grillowane na patelni grillowej i na zimnym oleju,danie okropne i mrożone frytki, pozytywne recenzję piszą chyba wlaściciele sami sobie.

4  Dziękujemy, gruberinio
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 512beam, Proprietario, trattoria dall' italianoOdpowiedź udzielona 29 lipca 2019

Nie mamy takiej potrzeby aby pisać sobie recenzję.Dorsz jest grillowany na patelni grillowej bez oleju i po położeniu na talerz jest skrapiany olejem z oliwek bo tak to się robi w kuchni włoskiej śródziemnomorskiej.no ale co możemy Panu tłumaczyć skoro widać że nie ma Pan zielonego pojęcia na ten temat.frytki oczywiście że są mrożone ale przynajmniej smażone na czystym oleju a nie na truciźnie.

Zrecenzowano 18 lipca 2019

Wszyscy zamówiliśmy makarony, różne. Porcje małe. Sosy jakby ze słoika. Nie można było nawet wyczuć smaku poszczególnych składników. Sosy źle zredukowane, wodniste. Kawa też bardzo słaba. Więcej rzeczy oczywiście nie zamówiliśmy.

1  Dziękujemy, Ewa L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 512beam, Proprietario, trattoria dall' italianoOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2019

Jeśli ktoś nie potrafi odróżnić sosów robionych od kupnych w słoikach to o czym będziemy rozmawiać.Prosze spędzić trochę czasu w kuchni i pogłębić swoje kubki smakowe oraz zacząć używać produktów dobrej jakości.

Zrecenzowano 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Oczywiście nasz niezawodny Tripadvisor doprowadził nas po opiniach do pysznego, włoskiego jedzenia... gnochi dla dzieci mięciutkie w sosie śmietanowym z parmezanem, krewetki wyborne, makaron perfekcyjnie ugotowany a risotto pyszne...tylko na panna cotte się już niestety nie załapaliśmy... może następnym razem

Dziękujemy, kill_grill
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 512beam, Proprietario, trattoria dall' italianoOdpowiedź udzielona 30 lipca 2019

Przykro nam że zabrakło panna cotta ale będzie powód aby odwiedzić ponownie Dziwnówek i wpaść do nas na deserek.Pozdrawiamy serdecznie.

trattoria dall' italiano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dziwnów, Zachodniopomorskie

Dziwnówek, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w trattoria dall' italiano? Podziel się wrażeniami!