Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Byliśmy gośćmi w sierpniu pokoje w miarę ok chociaż łazienki nadają się do generalnego remontu. Pani na recepcji zakręcona i nie jest wstanie ogarnąć kilku spraw na raz. Śniadanie na zasadzie kto pierwszy ten lepszy, co do obiadokolacji nie polecam wykupywać trafiliśmy dwa razy na grilla i raz była normalna obiadokolacja po grillu w miarę ok,ale po normalnej dzieci chodziły głodne. Mam wrażenie że hotel nie radzi sobie z dużą ilością gości i imprezami.woda w basenie zielona.... ogólnie należałoby odświeżyć ten obiekt aby goście chcieli do niego wracać. Mieliśmy też okazję być podczas wesela nic nie słychać cisza spokój.

1  Dziękujemy, kasia p
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Pokoje zadbane, po remoncie. Bardzo dobre jedzenie. W cenie pobytu możliwość korzystania z rowerów, kijków nordic walking, stołu do bilarda, piłkarzyków (przy niektórych wymagana kaucja zwrotna). Teren idealny do aktywnego wypoczynku, bogata oferta dla miłośników kajakarstwa.
Korzystne oferty na portalu zakupów grupowych.

Dziękujemy, MP1916
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Byliśmy we dwójkę budynku drewnianym z zewnątrz z restauracją, I piętro, pokój z małym balkonem z widokiem na ogród.
Pokój z TV i łazienką i WiFi. Wszędzie było czysto i zadbanie aczkolwiek pokój mały. Miła obsługa, jedzenie dobre z wędliną własnej roboty, która można kupić (pycha). Na zewnątrz ciekawe otoczenie, staw, altana, grill.....można skorzystać z rowerów i pojechać nad jezioro i pozwiedzać okolice.
Blisko do Gdańska, Malborka.
Bardzo udany pobyt, nadmieniam,ze nie byliśmy gdy były wesela lub inne uroczystości zatem na ten temat nie będę się wypowiadał.
Minusy:
brak lodówki

Dziękujemy, Tomek1965
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Uważam że to najgorzej zainwestowane pieniądze na wyjazd. Zamówiony był pokój z dostawka, której nie było ponieważ z powodu wesela o tym zapomnieli. Druga sprawa, że do pokoju w którym mieliśmy być nie dałoby rady jej wstawić. Pokoje ciasne i niezbyt czyste. Obdrapane ściany, gnieniegdzie tylko zagipsowane i niepomalowane.Kolejna rzecz to basen zamknięty na kłódkę z brudna woda. Jakaś porażka... Przy dużych imprezach, które są organizowane pojedynczy gość dla nich nie ma znaczenia. Parking mały, nieadekwatny do ilości pokoi. W jednym zdaniu: odradzam każdemu.

1  Dziękujemy, Podroznikzrodzina100
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

obiekt zadbany pokoj lazienka 5+ posilki bardzo smaczne sniadanka pychotka duzy wybor wedlin serow pieczywo swiezutkie kolacja przy grilu 5+ obsluga sympatyczna i bardzo mila dla milosnikow splywow kajakowych doskonala baza wypadowa

Dziękujemy, Jacek W