Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Super miejsce na zdrowotny wypoczynek. Hotel czysty z bardzo dobrą kuchnią. Jedzenie smaczne i świeże. Połączenie z basenami mineralnymi i możliwość z ich korzystania bez ograniczeń rewelacja. Jedyny minus to niestety tłok w ciągu dnia, wieczorem było bardziej kameralnie. Na plus także zabiegi w cenie pakietu. Polecam.

Dziękujemy, Krzysztof S
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Wszystko nam się podobało. Baseny, zabiegi, pokoje, posiłki świetne. I tu chciałem pochwalić Panią Aleksandre z obsługi kelneskiej za jej wspaniałe, sympatyczne i profesjonalne podejście do klienta. Oprócz tego chciałem pochwalić Pana Marcin z baru za wspaniałe drinki i doskonałe podejście do klienta.

Dziękujemy, BartekDawidowicz
Zrecenzowano: 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Idealnie! Wspaniały pobyt, czyściutkie pokoje, pyszne posiłki i oczywiście baseny mineralne i w głównej roli siarka! Do picia , na ciało i kąpiele! Zabiegi - pełen profesjonalizm! Brawa dla Pana Dawida za świetne seanse saunowe!

Dziękujemy, Betty G
Zrecenzowano: 16 lipca 2019

Hotel jest przystawką do kompleksu basenowego. To go definiuje. Dodatkowa gwiazdka za szefa kuchni. Jedzenie smaczne. Śniadanie nie powala co do wyboru, okolica jest mało ciekawa. Jeżeli celem pobytu jest coś więcej niż kuracja kąpielami - są lepsze opcje.

Dziękujemy, jacksonp314
Zrecenzowano: 15 czerwca 2019

Ogólnie pobyt wspominam miło.Jedzenie dobre, pokoje czyste. Brak kosmetyków w pokoju. Panie od planowania zabiegów okropne, niemiłe. Wysoka blondynka, która pracuje tam chyba od niechcenia oraz druga z Pań w koku. Niesympatyczne, tłumaczą jak za karę. Nie polecam. Aż odechciało mi się korzystać z zabiegów. Masaże to dramat. Panowie kilka ruchów i koniec. Szczególnie ten w długich włosach. Na szczególną uwagę zasługuje Pani Anita. Wysoka dziewczyna, która masuje wspaniale. Polecam.
Zabieg na ciało wykonywała fizjoterapeutka co uważam za niedorzeczne. Hotel **** gwiazdkowy a tu takie niespodzianki. Pozostałe Panie bardzo miłe.

2  Dziękujemy, thequeen1000