Solec Zdrój
Basen w weekend - nie koniecznie!

Zrecenzowano: 30 lipca 2019
Agnieszka M
Wyszków, Polska
Siarkowy basen

Spokojne i mało zatłoczone miejsce. Obiekt dysponuje basenami z wysokozmineralizowaną wodą. Oprócz... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 czerwca 2019
HARAAM
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 4 września 2019

Basen, jak wiele innych, gdyby nie Basen siarczkowy w środku to nic by go nie wyróżniało. Mało miejsca do pływania, duzo ludzi, dobrze że są 2 zjeżdzalnie bo nie byłoby co robić. Wszystkie dysze masujące ciągle zajete, brak jacuzzi. Dobrze, że basen zewnętrzny był prawie pusty, można było popływać, ale penie dlatego że było chłodno. Nie było kolejek do kas, za to ciasno na parkingu.

1  Dziękujemy, zm672016
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Ceny wstępu na basen zbyt wysokie. Baseny male i zapelnione nawet w poniedziałek po południu. Szatnia ciasna i brudna, na podłodze pełno włosów, ludzie chodzą w butach i jednocześnie w klapkach gumowych w których wchodzą potem na basen, zbyt mało kabin do przebierania się, duża część osób przebiera się pod ręcznikiem. Z szatni do basenów trzeba wejść po sliskich, mokrych schodach. Basen do dezynfekcji stóp bez wody-ludzie wchodzą w brudnych klatkach na strefę basenowa.

Dziękujemy, MDMC1
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Byłem w Solcu juz kilka razy na pakietach leczniczych w Basenach Mineralnych.W tym roku wybrałem obcje ze spaniem w Malinowym Raju plus pakiet w Basenach.Kierowalem się cena i to był wielki bład.Mimo starań personelu 3 zabiegi zajmowały cały dzień.Za mało personelu a chetnych bardzo duzo.Posiłki monotonne,widac brak dobrego szefa kuchni lub manegera.Nie ma dań dietetycznych.Cała sale w resteuracji obsługuje 3 osoby co przy sredniej ok 40 konsumentów stale wielkość za mała.Baseny -porażka.Wpuszczaja po 300-500 osób na tak mały obiekt.Brud,smród i ubóstwo.Jeżeli chce się ktoś leczyć w Solcu proponuje wybrać Malinowy Raj.Drożej ale przynajmniej jakiś standrad.

Dziękujemy, kuracjusz54
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Jeśli ktoś chce zobaczyć jak wygląda polskie buractwo i egoizm - polecam. Stare pryki okupują wszystkie masaże wodne, jakby to były ich prywatne i pomimo sygnałów dźwiękowych co 15 minut - ani myślą zwolnić je dla innych. Są jak przyspawani - "mam 2 godziny, to będę siedzieć 2 godziny i nie ruszą mnie nawet wołami".
Jakby tego mało - kolejne staruchy dochodzą i bez krępacji ładują się bez kolejki, NA OCZACH DZIECI, mimo, że widzą, iż inni też czekają, aż łaskawcy zwolnią jakiekolwiek miejsce. "Bo oni starzy i schorowani, więc im się należy. Młodsi mogą czekać." Bo młodsi nie mają problemów z kręgosłupem, z krążeniem, nie potrzebują masaży. Może niech od razu ustawią tabliczki - tylko dla emerytów!
Zapatrzone w czubek własnego nosa hrabiny i hrabiowie w walonkach, udają, że nie widzą innych czekających. "To moje, zaklepałem i nie oddam, wygraweruję swoje nazwisko i numer PESEL, aby nikt nie miał wątpliwości".
Emeryci mają zniżki - reszta musi normalnie płacić i tylko się gapić, jak oni korzystają. Ty co najwyżej klnij pod nosem, że wyrzuciłeś pieniądze w...
Jeśli obsługa nie będzie EGZEKWOWAŁA rotacji, to mam w basach takie "atrakcje" nie będę płacił takiej kasy za popluskanie się w basenie, bez możliwości skorzystania z tego, za co ZAPŁACIŁEM!!!
A jak ktoś się oburza, że nie mam szacunku dla starszych - to tak - nie mam szacunku - dla chamstwa i egoizmu, one nie mają wieku. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć swoim zachowaniem, a ci starzy na niego nie zasługują, swoim kompletnym brakiem kultury, zapatrzeniem jedynie w czubek własnego nosa - "to dla mnie, ja mam mieć dobrze, a resztę mam w ...". Taki mamy... naród.

1  Dziękujemy, Ryszard K
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

W weekend nie koniecznie polecam jeżeli ktoś nie lubi tłumów i jedzie się zrelaksować. Ja byłam w niedzielę przed południem i już było bardzo dużo ludzie i to głównie z dziećmi. Masaże w basenie mineralnym ciągle okupowane i trzeba czasem długo czekać na wolne miejsce. W basenie siarczkowym tez tłum i nie można znaleźć miejsca. Ogólnie miejsce bardzo fajne ale proponuje wybierać jakiś inny dzień tygodnia kiedy nie ma tyle ludzi.

2  Dziękujemy, Agnieszka M