Basen w weekend - nie koniecznie!

Zrecenzowano: 30 lipca 2019
Agnieszka M
Wyszków, Polska
Siarkowy basen

Zrecenzowano: 7 czerwca 2019
HARAAM
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Ceny wstępu na basen zbyt wysokie. Baseny male i zapelnione nawet w poniedziałek po południu. Szatnia ciasna i brudna, na podłodze pełno włosów, ludzie chodzą w butach i jednocześnie w klapkach gumowych w których wchodzą potem na basen, zbyt mało kabin do przebierania się, duża część osób przebiera się pod ręcznikiem. Z szatni do basenów trzeba wejść po sliskich, mokrych schodach. Basen do dezynfekcji stóp bez wody-ludzie wchodzą w brudnych klatkach na strefę basenowa.

Dziękujemy, MDMC1
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Byłem w Solcu juz kilka razy na pakietach leczniczych w Basenach Mineralnych.W tym roku wybrałem obcje ze spaniem w Malinowym Raju plus pakiet w Basenach.Kierowalem się cena i to był wielki bład.Mimo starań personelu 3 zabiegi zajmowały cały dzień.Za mało personelu a chetnych bardzo duzo.Posiłki monotonne,widac brak dobrego szefa kuchni lub manegera.Nie ma dań dietetycznych.Cała sale w resteuracji obsługuje 3 osoby co przy sredniej ok 40 konsumentów stale wielkość za mała.Baseny -porażka.Wpuszczaja po 300-500 osób na tak mały obiekt.Brud,smród i ubóstwo.Jeżeli chce się ktoś leczyć w Solcu proponuje wybrać Malinowy Raj.Drożej ale przynajmniej jakiś standrad.

Dziękujemy, kuracjusz54
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Jeśli ktoś chce zobaczyć jak wygląda polskie buractwo i egoizm - polecam. Stare pryki okupują wszystkie masaże wodne, jakby to były ich prywatne i pomimo sygnałów dźwiękowych co 15 minut - ani myślą zwolnić je dla innych. Są jak przyspawani - "mam 2 godziny, to będę siedzieć 2 godziny i nie ruszą mnie nawet wołami".
Jakby tego mało - kolejne staruchy dochodzą i bez krępacji ładują się bez kolejki, NA OCZACH DZIECI, mimo, że widzą, iż inni też czekają, aż łaskawcy zwolnią jakiekolwiek miejsce. "Bo oni starzy i schorowani, więc im się należy. Młodsi mogą czekać." Bo młodsi nie mają problemów z kręgosłupem, z krążeniem, nie potrzebują masaży. Może niech od razu ustawią tabliczki - tylko dla emerytów!
Zapatrzone w czubek własnego nosa hrabiny i hrabiowie w walonkach, udają, że nie widzą innych czekających. "To moje, zaklepałem i nie oddam, wygraweruję swoje nazwisko i numer PESEL, aby nikt nie miał wątpliwości".
Emeryci mają zniżki - reszta musi normalnie płacić i tylko się gapić, jak oni korzystają. Ty co najwyżej klnij pod nosem, że wyrzuciłeś pieniądze w...
Jeśli obsługa nie będzie EGZEKWOWAŁA rotacji, to mam w basach takie "atrakcje" nie będę płacił takiej kasy za popluskanie się w basenie, bez możliwości skorzystania z tego, za co ZAPŁACIŁEM!!!
A jak ktoś się oburza, że nie mam szacunku dla starszych - to tak - nie mam szacunku - dla chamstwa i egoizmu, one nie mają wieku. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć swoim zachowaniem, a ci starzy na niego nie zasługują, swoim kompletnym brakiem kultury, zapatrzeniem jedynie w czubek własnego nosa - "to dla mnie, ja mam mieć dobrze, a resztę mam w ...". Taki mamy... naród.

1  Dziękujemy, Ryszard K
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

W weekend nie koniecznie polecam jeżeli ktoś nie lubi tłumów i jedzie się zrelaksować. Ja byłam w niedzielę przed południem i już było bardzo dużo ludzie i to głównie z dziećmi. Masaże w basenie mineralnym ciągle okupowane i trzeba czasem długo czekać na wolne miejsce. W basenie siarczkowym tez tłum i nie można znaleźć miejsca. Ogólnie miejsce bardzo fajne ale proponuje wybierać jakiś inny dzień tygodnia kiedy nie ma tyle ludzi.

2  Dziękujemy, Agnieszka M
Zrecenzowano: 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Spokojne i mało zatłoczone miejsce. Obiekt dysponuje basenami z wysokozmineralizowaną wodą. Oprócz tego można tu skorzystać z różnych form relaksu i rekreacji. Dominuje tu jednak jedyny w Polsce basen z leczniczą solanką siarczkową

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, HARAAM