Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Właśnie wróciliśmy po 14 dniowym urlopie w Ośrodku Anna Ila i powiem tak było SUPER szkoda że ten czas tak szybko upłynął poprostu nie chcialo sie wyjeżdżać jeżeli chodzi o jedzenie na wysokim poziomie , właściciele BARDZO MILI UPRZEJMNI MOŻNA BY JESZCZE DUZO PISAĆ po prostu trzeba jechać i się przekonać w każdym razie MY na pewno tam jeszcze przyjedziemy i POZDRAWIAMY

Dziękujemy, Piotr N
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2017

Witam, byłem kilka dni temu. NIE POLECAM!!!
Nic nie sprawdziło się z wcześniejszych opinii od wczasowiczów.Chyba przestało im zależeć.
Najgorsza była łazienka w pokoju- cuchnęła moczem!!!
A i obrusy w jadalni dawno nie prane,brudne ,poplamione.
NIE POLECAM- POWTARZAM.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Henryk W
Zrecenzowano: 22 marca 2017

Bylismy cala rodzinka mama, siostra z mezem i ja z mezem. Ośrodek jako miejsce pełnej regeneracji organizmu. Bardzo dobre i pyszne posiłki, ładne i czyste pokoje oraz dobra lokalizacja. Przed pensjonatem plac zabaw dla dzieci, a po drugiej stronie brzeg Białego Dunajca przy nim leżaki, stylowe, kołysające sie ławki oraz miejsce do grilowania. A poza tym boisko do siatkówki i badbingtona. To wszystko to sprawia, że wystawiam ocenę najwyższą ośrodkowi Ila. Bylismy tam juz 2 razy i napewno pojedziemy jeszcze nie raz.

Wskazówka dotycząca pokoi: „Apartamenty są jasne i przestronne" Nie ma terminu Sierpien 2015 gdy tam bylismy
Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, GrazynaM40
Zrecenzowano: 9 września 2015

Dzień dobry.Chciałem zapewnić,iż wypoczynek w Ila jest,, serwowany przez właścicieli ośrodka na najwyższym poziomie,a atmosfera jest sielska.Polecam ten ośrodek jako miejsce pełnej regeneracji organizmu.Baza hotelowa tego pensjonatu posiada atrybuty potrzebne do dobrego wypoczynku.Dobre i smaczne posiłki,ładne i czyste pokoje oraz dobra lokalizacja.To nie wszystko-na podwórku plac zabaw dla dzieci,a brzeg Białego Dunajca jest uzbrojony w leżaki ,stylowe ,kołysające sie ławki,oraz miejsce do grilowania.A poza tym ,znajduje sie tam boisko do siatkówki,można również pograć w badbingtona.Wszystko to sprawia,że wystawiam ocenę najwyższą ośrodkowi Ila.Odwiedzajcie ten ośrodek,przeżyj to sam.!!!

Termin pobytu: sierpień 2015
1  Dziękujemy, peterson101