“super”
Restauracja Wenecja — recenzja

Restauracja Wenecja
Nr 6 wśród 26 Restauracje (Żory)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Przepyszne jedzenie i super lokalizacja.Przemiła obsługa . Kuchnia tradycyjna, świeże produkty i przepyszna lemoniada

Dziękujemy, Grażyna D

Zrecenzowano 12 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce nad wodą (dosłownie nad). Miła obsługa. Dania smaczne i spore. Jedynym minusem jest korzystanie z toalety i konieczność przemieszczenia się do drugiego budynku ale to nie zmienia faktu, że naprawdę ładnie i smacznie jest w Wenecji.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Ewa B
Zrecenzowano 14 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Jal zwykle każda rodzina po długim spacerze chcialaby zjeść smaczny posilek.Restouracja jest świetna i dobra.POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziękujemy, kordianmrozowicz
Zrecenzowano 13 maja 2018 z urządzeń przenośnych

To nasz drugi obiad w Wenecji, ale bardzo smaczny i co najważniejsze świeży.
Miła i pomocna obsługa.

Minusem jest brak niektórych potraw wymienionych w menu.
Bylibyśmy częściej gdyby była możliwość wczesniejszej rezerwacji.

Dziękujemy, smakoszka2018
Zrecenzowano 13 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie - potwierdzone kolejny raz po kilku miesięcznej przerwie. Miła obsługa i smaczne potrawy. Na wstępie podana informacja których potraw już brakuje (szkoda bo była dopiero 1700) ale można zrozumieć gdyż restauracja pełna gości. Malutki minusik za chłód na sali (klima ustawiona na minimum gdzie człowiek ciepła jest spragniony....)
Polecam! Dla mnie najlepsza restauracja w pobliżu Żor ☺

3  Dziękujemy, przymrozek

Restauracja Wenecja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Żory, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Wenecja? Podziel się wrażeniami!