Żory

“Śniadanie mistrzów ”
Grzanka bistro — recenzja

Grzanka bistro
Nr 9 wśród 26 Restauracje (Żory)
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne pancakes z dodatkiem świeżych owoców plus dżemik z chia seeds, po prostu rewelacja! Szczególnie polecam Napar Kuby, który piłam po raz pierwszy. Przemiłe Panie, pięknie podane śniadanko. Polecam ❤

Dziękujemy, KingaM1228
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna G, Właściciel, Grzanka bistroOdpowiedź udzielona 15 września 2019

Dziękujemy za opinie <3

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szukaliśmy miejsca, gdzie można zjeść fajne śniadanie... I się udało. Naprawdę smacznie, estetycznie podane i nie za miliony monet ;)

Dziękujemy, prusinkowska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna G, Właściciel, Grzanka bistroOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy! :)

Zrecenzowano 9 kwietnia 2019

Mała, przytulna , rodzinna knajpka. Polecam zdrowe śniadanka , soczki i pyszne domowe ciasto, mniam.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Dorota P

Grzanka bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Żory, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Grzanka bistro? Podziel się wrażeniami!