“Zawsze”
Cukiernia Samanta — recenzja

Cukiernia Samanta
Nr 3 wśród 15 Restauracje (Kościelisko)

Zawsze gdy jestem w Zakopanym odwiedzam Samantę. Często na szlak zabieram ich drożdżówki, pączki, jagodzianki. Często wpadam na kawę i jakiś deser (wztki, trio). Zawsze świeże i pyszne

Dziękujemy, Łukasz C

Zrecenzowano 21 maja 2019

Samanta to punkt obowiązkowy każdego pobytu w Zakopanem. Pyszny tort bezowy, bardzo dobre kremówki i inne słodkości . Dobra kawa

Dziękujemy, evetja
Zrecenzowano 30 stycznia 2019

Duży wybór tam mają, dużo też miejsca do siedzenia, ceny w porządku, desery dobre, obsługa w porządku, czysto.

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, michal22michal
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przepycha drożdżówki, maślane bułeczki i jagodzianki z prawdziwymi jagodami! Do tego pyszne latte a dla dzieciaków lody. Sernik domowy wzięłam na wynos ;-)
Polecam

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, nenia22
Zrecenzowano 25 lipca 2018

Ciekawa cukiernia-kawiarnia z długoletnią tradycją. Na miejscu spory wybór różnego rodzaju ciast i ciasteczek. Do tego przepyszna kawa i lody. Polecam zarówno na zakupy na wynos jak i na przerwę w wędrówkach po okolicy. Obsługa przesympatyczna i pomocna. Ceny wysokie, ale warto.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Polinezyjska

Cukiernia Samanta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kościelisko, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Cukiernia Samanta? Podziel się wrażeniami!