“Mniam”
Cukiernia Samanta — recenzja

Cukiernia Samanta
Nr 2 wśród 14 Restauracje (Kościelisko)
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przepycha drożdżówki, maślane bułeczki i jagodzianki z prawdziwymi jagodami! Do tego pyszne latte a dla dzieciaków lody. Sernik domowy wzięłam na wynos ;-)
Polecam

Dziękujemy, nenia22

Zrecenzowano 25 lipca 2018

Ciekawa cukiernia-kawiarnia z długoletnią tradycją. Na miejscu spory wybór różnego rodzaju ciast i ciasteczek. Do tego przepyszna kawa i lody. Polecam zarówno na zakupy na wynos jak i na przerwę w wędrówkach po okolicy. Obsługa przesympatyczna i pomocna. Ceny wysokie, ale warto.

Dziękujemy, Polinezyjska
Zrecenzowano 27 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Tiramisu najlepsze jakie jadłam, nasączone, rozpływa się w ustach.
WZki nasączone, czekolada mega czekoladowa i śmietana odpowiednio słodka.
Gorąco polecam

Dziękujemy, magwa77
Zrecenzowano 10 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam kawę i torcik hiszpański w miłej kawiarence zakopiańskiej. Miła obsługa, smaczne ciastka i pączki.

Dziękujemy, olszewskakrys
Zrecenzowano 10 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Fajnie położona cukiernia z dobrym sernikiem i kawą. Duży wybór wypieków. Bardzo miła i uśmiechnięta obsługa.

Dziękujemy, Maria A

Cukiernia Samanta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kościelisko, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Cukiernia Samanta? Podziel się wrażeniami!