“Miejsce z klimatem, z pięknymi widokami, jedzenie dobre.”
Restauracja Ziębówka — recenzja

Restauracja Ziębówka
Nr 2 wśród 15 Restauracje (Kościelisko)
Zrecenzowano 5 września 2019

Restauracja położona blisko Doliny Chochołowskiej, z możliwością jedzenia na zewnątrz w otoczeniu przyrody i przepięknych widoków. W trakcie mojego pobytu panowała tam bardzo rodzinna atmosfera. Z pewnością nie jest to miejsce, z którego chce się wyjść zaraz po zjedzeniu. Udając się do tej restauracji uciekłam z Zakopanego mając już dość kuchni regionalnej w wydaniu barowym. Z czystym sercem mogę polecić kwaśnicę podawaną z odrobiną dżemu porzeczkowego. Pstrąg ku mojemu zaskoczeniu filetowany- jak dla mnie poprawny, ale jestem zwolenniczką pstrąga podawanego w całości, więc nie do końca był w moim guście. Dzieciom zamówiłam filet drobiowy z menu dziecięcego, ale tu niestety nastąpiło małe rozczarowanie. Dwa takie same dania - jeden kotlet bez zastrzeżeń, drugi - mocno ścieniony, opanierowany i w efekcie trochę za mocno przypieczony.

Dziękujemy, peregrineML

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczne miejsce, jedzenie bardzo dobre, polędwiczki w sosie grzybowo wiśniowy wyśmienite, polecam

Dziękujemy, U1987PWjosa
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam tę restaurację i bywam w niej często.
Uwielbiam ją za klimat i ciasto malinowe . W związku z tym jadam tam często i już sporo dań z karty przerobiłam. I jednak jest coś w nich nie tak.
Pomysły fajne, dania delikatne (ale każdy może je sobie doprawić), ale w sumie coś na tych talerzach nie do końca gra.
Jakby nie te sosy czy wywary? To raczej prośba do kucharza, żeby sprawdził kompozycje. Bo osobno wszystko jets ekstra, a jednak razem nie gra ☹️

Dziękujemy, 756karolinak
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po dość dobrych opiniach postanowiliśmy sprawdzić czy restauracja rzeczywiście nas zachwyci. Na duży plus zasługuje na pewno podejście do najmłodszych gości (na środku restauracji dywan z drewnianymi zabawkami oraz kartki i kretki na prośbe).
Niestety za bardzooo długie oczekiwanie i nie do końca zachwycające dania odejmujęmy jedna gwiazdke.

Dziękujemy, K1403JTannag
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam restauracje, jedzenie bardzo smaczne, obsługa miła. W samej restauracji panuję bardzo przyjemna atmosfera, a dodatkowym plusem jest widok na góry. Na szczególny plus zasługują maliny pod kruszonką.

Dziękujemy, Tomasz K

Restauracja Ziębówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Kościelisko, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Ziębówka? Podziel się wrażeniami!