Kościelisko

“Obiad”
Restauracja Ziębówka — recenzja

Restauracja Ziębówka
Nr 2 wśród 15 Restauracje (Kościelisko)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczne miejsce, jedzenie bardzo dobre, polędwiczki w sosie grzybowo wiśniowy wyśmienite, polecam

Dziękujemy, U1987PWjosa

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam tę restaurację i bywam w niej często.
Uwielbiam ją za klimat i ciasto malinowe . W związku z tym jadam tam często i już sporo dań z karty przerobiłam. I jednak jest coś w nich nie tak.
Pomysły fajne, dania delikatne (ale każdy może je sobie doprawić), ale w sumie coś na tych talerzach nie do końca gra.
Jakby nie te sosy czy wywary? To raczej prośba do kucharza, żeby sprawdził kompozycje. Bo osobno wszystko jets ekstra, a jednak razem nie gra ☹️

Dziękujemy, 756karolinak
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po dość dobrych opiniach postanowiliśmy sprawdzić czy restauracja rzeczywiście nas zachwyci. Na duży plus zasługuje na pewno podejście do najmłodszych gości (na środku restauracji dywan z drewnianymi zabawkami oraz kartki i kretki na prośbe).
Niestety za bardzooo długie oczekiwanie i nie do końca zachwycające dania odejmujęmy jedna gwiazdke.

Dziękujemy, K1403JTannag
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam restauracje, jedzenie bardzo smaczne, obsługa miła. W samej restauracji panuję bardzo przyjemna atmosfera, a dodatkowym plusem jest widok na góry. Na szczególny plus zasługują maliny pod kruszonką.

Dziękujemy, Tomasz K
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Moskole świetne, a pierogi z baraniną w sosie oscypkowym bezbłedne, dobre, twarde i zwarte ciasto, farsz wyrazisty - generalnie 6+.
Główne dania - baranina oraz policzki wołowe rozpływały się w ustach. Na deser tradycyjnie zapiekane maliny pod kruszonka z lodami waniliowymi - warto poczekać.

Dziękujemy, tomaszw957

Restauracja Ziębówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Kościelisko, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Ziębówka? Podziel się wrażeniami!