“Polecam”
Restauracja Ziębówka — recenzja

Restauracja Ziębówka
Nr 1 wśród 14 Restauracje (Kościelisko)
Zrecenzowano 10 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładnie urządzona i przytulna restauracja. Byliśmy tylko na obiedzie wiec ciężko oceniać coś więcej. Pierogi Ok, rosół wyśmienity, bolonese średnie, menu ciekawe. Na pewno wszystko mega świeże...polecam

Dziękujemy, uorzech

Zrecenzowano 30 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wizyta w restauracji po spacerze Dolina Kościeliska, piękna pogoda w lokalu luzno, świeże powietrze i piękne zapachy od progu. Świetny ogródek dosłownie "ogródek" że stolikami i widokiem na góry. Karta bardzo ciekawa wszystkiego chce się spróbować...pierogi z baranina niebianskie. Ceny umiarkowane polecam kazdemu!

Dziękujemy, Jonhy S
Zrecenzowano 18 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Pojechaliśmy tam o godzinie 17 w deszczowy dzień. Było pusto, byłyśmy jedynymi gośćmi.
Wnętrze bardzo ładne. Stylowe z wieloma żywymi roślinami (zioła, przyprawy, maliny).
Karta prosta i czytelna. Spróbowaliśmy kilku potraw. Były poprawne z jednym minusem: w potrawie placuszki z kaszy gryczanej z fasolką szparagową i młodą marchwią, fasola i marchew była z mrożonki, ale placki bardzo smaczne.
Deser malinowy pod kruszonką ogromny. To nie mała kokilka, tylko duży talerz na zupę malin:)
Jeszcze mam jedno, może trochę dziwne spostrzeżenie. Ponieważ nie było nikogo poza nami, a musiałem pójść z córką (5 lat) do toalety, obejrzałem jak 'wyposażona' jest damska toaleta. Nie bywam w takich miejscach więc nie wiem jaki jest standard, ale tu wyraźnie było wysoko ponad!
Poza pięknym wystrojem, było dużo akcesoriów kobiecych oraz kilka typów pieluszek na przewijaku.

Reasumując: miejsce bardzo ładne, potrawy dobre, obsługa super, ceny umiarkowane.
Warto odwiedzić!

Dziękujemy, Mateusz K
Zrecenzowano 12 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bylem kilkakrotnie. Bardzo smaczne jedzenie, mila obsluga, same pozytywny. Swietny pomysl na smaczny i regionalny obiad po gorskich spacerach. Polecam.

Dziękujemy, Mateusz N
Zrecenzowano 9 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, jedzenie naprawdę dobre! Jedliśmy makaron ze szpinakiem, pomidorami suszonymi, serem i schabowy z kością, i tartę. Ładny wystrój, na stołach i w sali świeże kwiaty. Super miejsce na obiad. Restauracja znajduje się tuż przy wjeździe do doliny Chochołowskiej.

Dziękujemy, Martyna R

Restauracja Ziębówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Kościelisko, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Ziębówka? Podziel się wrażeniami!