“Bardzo fajnnie”

Restauracja Szałas Holny
Nr 3 wśród 15 Restauracje (Kościelisko)
Zrecenzowano 29 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, ladnie podade, ceny bardzo przyzwoite. Miejsce godne polecenia i ponownego odwiedzenia.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 481micha_l

Zrecenzowano 13 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Fajny góralski klimat l, obsługa sprawna ale miła jak wszędzie w okolicy, czyli średnio.
Jedzenie dobre i warte swojej ceny.
Ogólnie warto zjeść, można polecić.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, thrpooh1984
Zrecenzowano 3 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Przyjechaliśmy na rodzinny obiad w sobotnie popołudnie . Przywitała nas miła obsługa i co dla nas bardzo ważne spokój . Bardzo polecam zupę borowikowa z łazankami . Zupa przepyszna z dużymi kawałkami grzybów za 13 zł.
Pstrąg smażony przepięknie podany , a delikatne mięso rozpływa się w ustach .
Na uwagę zasługuje szaszłyk z polędwiczki wieprzowej . Bałam się ja zamawiać ponieważ takie mięso łatwo przesuszysz a co za tym idzie zepsuć potrawę . Ku mojemu zaskoczeniu szaszłyk był pyszny , mięciutki i nie nosił znamion przetrzymanego na ogniu mięsa .

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, karolinak824
Zrecenzowano 18 września 2018

Bardzo mila i szybka obsluga , dania bardzo pyszne i duze . Kazdy wyjdzie najedzony .
Jedyny minus to , ze maja otwarte do 22.00 a w soboty i niedziele maja rezerwacje na imprezy . Po kolacji tu , odwiedzilismy jeszcze wiele tego typu restauracji , ale ta okazala sie najlepsza i jeszcze 3 razy do niej powrocilismy :-) Bardzo polecam !

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Marzena69
Zrecenzowano 1 września 2018 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie w rozsadnych cenach. Polecam korytko Holnego na 4 i 8 osob. Nigdy w zyciu nie podalaja temu 4 osoby, chyba ze tacy co naaaprawde duzo jedza.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 688damianj

Restauracja Szałas Holny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kościelisko, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Szałas Holny? Podziel się wrażeniami!