“Nie warto”
Zajazd Tatrzański — recenzja

Zajazd Tatrzański
Nr 7 wśród 15 Restauracje (Kościelisko)

Ceny są standardowe jak na Zakopane. Jedzenie jest dosyć przeciętne i niedopracowane. Dostaliśmy rekomendacje tego miejsca od kogoś innego i zdecydowanie musimy z nimi poważnie porozmawiać. Przy zamówieniu piwa musieliśmy je sobie sami zaserwować.

Dziękujemy, PatrykCybulski

Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Moim zdaniem kiepsko, z czterech osób każda dostała talerz w innym czasie. Ja już zjadłem, żona zaczynała a dzieci jeszcze czekały. Jedzenie bardzo przeciętne (pierogi, baranina, łosoś). Surówki dramat. Na obsługę trzeba trochę poczekać.

Dziękujemy, Niezdajesz
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam ze względu na dobre oceny i oznaczenie tani, ale jednak jedzenie było co najwyżej poprawne, a ceny zawyżone, co do tego, co miałam na talerzu. Rosół - smak znacznie rozwodniony z dobrymi kluseczkami 3/5 , kwaśnica dobra 4/5, schabowy strasznie tłusty, jakby smażony na zimnym oleju, surówki super 3/5, devolay - zawinięty kotlet, co dla mnie mija się z samym zamysłem, dość suchy i 30zł!!!, surówki świetne, frytki zbyt długo smażone - brązowawe 3/5. Czas oczekiwania pozostawia wiele do życzenia. Pani kelnerka sprawia wrażenie zagubionej i bardzo zmęczonej, jednak uprzejma i sympatyczna. Wystrój na plus, klimat wewnątrz również.

1  Dziękujemy, Daria A
Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo średnio. Chciałem mięso ale wyszło. Sobota a knajpa pusta. Zamówiłem serek z żurawina na przystawkę. Zapomnieli przynieść. Zamówiony w ostateczności pstrąg byl karłem. Do tego przesuszony i bez smaku. Serek dostałem na deser. Na koszt firmy. Już wiem dla czego. Był stary. Miły, młody Pan z obsługi niestety nie uratował kiepskiego wrażenia. Sama knajpa też taka sobie. Właściwie brak wystroju (te kinkiety!). Raczej miejsca nie polecę.

Dziękujemy, lukjez
Zrecenzowano 3 czerwca 2019

Swiezo, smacznie, bardzo sympatyczna obsluga. Lokal byl otwarty do 20.00, my bylismy chwile przed 20.00 i zostalismy obsluzeni, wyszlismy po 21.00. Jedzenie znakomite, bardzo smakowalo naszym zagranicznym gosciom. Ceny absolutnie OK. Lokal godny polecenia!

1  Dziękujemy, AleksVIE

Zajazd Tatrzański — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie
Kościelisko, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Zajazd Tatrzański? Podziel się wrażeniami!