Najniższe ceny za pobyt
Zarezerwuj najniższą cenę w tych witrynach
eDreams51 USD
Agoda.com51 USD
Tripadvisor51 USD
ZenHotels.com
StayForLong
Zrecenzowano: 19 marca 2019

Przeczytawszy opinię na temat tego obiektu jechałem tam z pewnymi obawami :) Na miejscu byłem jednak miło rozczarowany :) Ośrodek częściowo wyremontowany, nasze pokoje w starej części :( Pokoje nadgryzione zębem czasu ale czyste i bardzo ciepłe :) kaloryfer grzał na maxa. Śniadania bardzo smaczne i obfite, obiadokolacje również. Kawiarnia super - takich stawek już dawno nigdzie nie widziałem :) Jak na Podhale to nieprzyzwoicie niskie :) Fajne miejsce w cichej okolicy. Polecam

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, piotr296
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Trail02194412128, Kierownik ds. gości, Rewita KościeliskoOdpowiedź udzielona 4 czerwca 2020

Dziękujemy za recenzję, zapraszamy ponownie! ;)

Zrecenzowano: 12 czerwca 2018

W Rewita Kościelisko spędziłem dwa dni. Hotel wymaga remontu - wyposażenie pokoju i łazienki pochodzi z lat 80-tych. Okrągły kineskopowy telewizor, nie dająca chłodu mała lodóweczka powinny być dawno wymienione. Na plus trzeba zaliczyć wygodny materac w łóżku, wyposażenie pokoi w czajnik oraz piękny widok na góry.
Łazienka prezentuje się fatalnie. Plastikowa, stara kabina prysznicowa, armatura łazienkowa z kręconymi kurkami, uchwyt od słuchawki prysznicowej zjeżdża na dół i słuchawkę trzeba trzymać w ręku.
Nie miałem zastrzeżeń do sprzątania pokoi i wymiany ręczników, ale niestety muszę odjąć punkt za makabrycznie brudną narzutę na łóżko. Było na niej tyle przeróżnych plam... jak coś takiego można zostawić w pokoju?
Posiłki oceniam na czwórkę - nie ma szału, ale nie jest źle. W restauracji znajduje się automatyczny ekspres ciśnieniowy. Gorszej kawy w życiu nie piłem. Kawa z tego ekspresu mogłaby być wykorzystywana do torturowania więźniów. Każdy by zmiękł jeśli nie dostałby nic innego do picia.
W pokojach jest dostępne wi-fi. Jego prędkość waha się od 0 do 8 Mbps. Czasami na przeładowanie strony trzeba czekać minutę.

Termin pobytu: czerwiec 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Tomasz K
Zrecenzowano: 10 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Ciekawy hotel z widokiem na góry. Czuć poprzednią epokę. Pokoje czyste, łazienki także. Mały mankament zamienione rury z ciepłą i zimna wodą. Taki maly szczegół. Hotel cichy, w pobliżu duży parking. Generalnie polecam.

Termin pobytu: kwiecień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, hugo186
Zrecenzowano: 23 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Duży ośrodek wojskowy w starym „gierkowskim” stylu.
Stołówka ze śniadaniami i obiadokolacją. Jedzenie domowe i niestety w dużej ilości.
Pokoje skromne ale czyste, po remoncie.
Obsługa bardzo dobra.

Miejsce ciche, do Zakopanego 4 km.

Ogólnie na wyjazd z dziećmi polecam.

PS
W piwnicy kawiarnia z niedrogimi alkoholami.

Termin pobytu: styczeń 2018
1  Dziękujemy, wijtekk102
Zrecenzowano: 20 stycznia 2018

Pobyt w tym ośrodku określam na średnio-udany , wygląd pokoi klasa średnia, posiłki oceniam na cztery plus. Jeżeli chodzi o obsługę i opiekę nad wypoczywającymi określam na trzy z plusem. Usytuowanie ośrodka ratuje ten obiekt. Program mierny jak na okres świąteczny. Gdyby nie aura były by nudy. Nie polecam na okres świąteczny.

Termin pobytu: grudzień 2017
1  Dziękujemy, Miroslawa K