Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

To cudowne miejsce raduje nasze serce ❤
Było cudownie i bardzo wygodnie
Jedzonko pyszniutkie i jadło się cudnie
Właściciele i obsługa tak wspaniała, że raduje się nasza rodzina cała ‍‍‍
Pobyt był nie długi, więc powrót musi być drugi
Pozdrawiamy i buziaki przesyłamy

Dziękujemy, Małgorzata K
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Mogłabym nie szczędzić pochlebnych słów na temat Górskiego Pałacyku, ale wolę napisać prawdę... ;)
Nasza przygoda - moja oraz mojego mężczyzny - z Górskim Pałacykiem rozpoczęła się w sierpniu 2018 r. Zakochaliśmy się wtedy w górach i nie tylko. Urzekł nas góralski wystrój Górskiego Pałacyku, który doskonale wpisuje się w piękno Kościeliska. Dotychczas mieliśmy przyjemność gościć w trzech pokojach - wszystkie były piękne, wygodne, zaopatrzone we wszystkie niezbędne rzeczy a nawet i więcej. Jednak największe wrażenie wywarła na nas przeeemiła, pomocna Obsługa, która stara się, abyśmy mogli czuć się jak w domu. Kuchnia, która zasługuje na 5 gwiazdek Michelin... lepszego jedzenia nie znajdziecie na Krupówkach w ekskluzywnych restauracjach. Wspaniała jakość, ilość dowolna, godziny wydawania posiłków są bardzo komfortowe. Lokalizacja oraz dojazd z Górskiego bezproblemowa i szybka - jak najbardziej na plus!
Z Górskim Pałacykiem wiążą nas wspomnienia. Wspaniała, przemiła Obsługa, która pomogła mojemu już narzeczonemu zaaranżować zaręczyny, pomogła stać się temu dniu najpiękniejszym w moim życiu :) Takich zaręczyn niejedna mi zazdrości!
Mieliśmy przyjemność gościć w Górskim Pałacyku również w maju 2019 r. i jesteśmy przekonani, że nie były to ostatnie odwiedziny.
Na koniec "powiem" coś, co na pewno przekona wszystkich, którzy jeszcze się wahają - będąc pierwszy raz w górach i zarazem pierwszy raz w Górskim Pałacyku, nie potrzebujemy szukać innych miejsc do porównania, bo my już wiemy, że Górski Pałacyk jest najlepszy :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Budynek stoi na wzgórzu, góruje nad innymi budynkami, więc piękne widoki są dostępne z okien każdego z pokoi.
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, PatrycjaCh95
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Spokój, cisza, klimatyczny Apartament , wszystko, co potrzebne do wypoczynku. Gospodarze pomocni, dostępni na wyciągnięcie ręki. Wystarczająco szybki internet. Czyste powietrze, smaczne jedzonko , znajdzie się też miejsce zabaw dla dzieci z trampoliną, dla starszych miejsce do grillowania. Budynek nie znajduje się przy drodze głównej, więc nie ma huczących pojazdów za oknem. Parking monitorowany, za bramą zasuwaną, auta bezpieczne, okoliczni mieszkańcy przyjaźni. Wiele by pisać. Na pewno polecamy wszystkim, którzy chcą odpocząć z dala od miejskiego zgiełku, hałasu i zanieczyszczeń a zarazem nie zamykają się na atrakcje w górach. Malownicze tereny, czystość na duży plus, przesympatyczna załoga zajmująca się obiektem. Jednym słowem Wszystko było idealne :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Najpiękniejsze widoki :)
Dziękujemy, Basia K
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Gorąco polecam pobyt w Górskim Pałacyku. Przemiła,pomocna obsługa,pyszne i urozmaicone jedzenie(każdy znajdzie coś dla siebie) apartamenty czyste,przestronne z aneksem kuchennym i co bardzo ważne wyposażone w ręczniki Duzy taras widokowy na którym śniadanie smakuje zupełnie wyjątkowo ze wzgledu na widok na ukocchane Tatry i z którego można obserwować dzieci bawiące się na placu zabaw.To miejsce do którego zawsze chce się wracać.Polecam!!!!

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Dorota_godz
Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Miałam okazję gościć w Górskim Pałacyku nie raz,świetnie nadaje się na wyjazd z mężem,znajomymi czy tez babski weekend(miałam okazje sprawdzic wszystkie opcje :) ) Pokoje ładne ,czyściutkie i przytulne.Widok z okna zapiera dech w piersiach poprostu bajka:) Bardzo ważnym atutem jest to iż Pałacyk jest przyjazny zwierzęta,pupil moze sie wybiegac:) jedzenie bardzo smaczne mozna sie konkretnie najeść:)blisko sklepy oraz przystanek autobusowy.Gorąco polecam napewno nie raz tam jeszcze zagoszcze :)

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, JoannaW2051