Kościelisko
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2016

Bardzo polecam rezydencje Marjo, jest naprawde świetna !
Pokoje super, salon kuchnia śliczna !
Cala rodzinie gralismy w pumping and dole ;) widoki Tez świetne i bezpieczny garaż ! Jesteśmy bardzo zadowoleni !
Pani Marja tez przemiła ! I starała sie nam pomoc we wszystkim, napewno czuliśmy sie jak w domu i dlatego przedłużyliśmy nasz pobyt a napewno wrócimy juz w krotce na kulig ;) i noce w tym pięknym Domu
Dziękujemy !!!

Termin pobytu: sierpień 2016
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, MonicaBoruc
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2015

Spotkanie rodzinne w dużym gronie. Bardzo fajne miejsce na takie fety. Nasz przedział wiekowy też bardzo różnorodny,to kuchnia i część wypoczynkowa stanowiły serce domu/w naszym przypadku/. Kuchnia z wszelkimi udogodnieniami sprawiła,że obsługa tylu ludzi nie była uciążliwa. Pani Maria zawsze służyła pomocą i dobrą radą. Basen i siłownia to dodatkowy plus-jak dla nas.A dla leniuchów-piękne widoki gratis. Pobyt bardzo,bardzo satysfakcjonujący.

Termin pobytu: lipiec 2015
1  Dziękujemy, C663KQarbaras
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Rezydencja2015, Kierownik ds. gości, Rezydencja MarjoOdpowiedź udzielona 16 sierpnia 2015

Cieszę się bardzo, że tak przyjemnie mogli Państwo spędzić czas w Marjo. Dziękuję za słowa uznania i docenienie otoczenia. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy. Pozdrawiam serdecznie
Maria

Zrecenzowano: 10 maja 2015

świetne miejsce na wyjazd ze znajomymi, rodziną; apartamenty z łazienkami i aneksami kuchennymi, basen, sauna, siłownia, kącik dla dzieci, taras i ogród z widokiem na góry, grill, oczko wodne z rybkami- czego chcieć więcej:)

Termin pobytu: kwiecień 2015
Dziękujemy, 84magdas
Zrecenzowano: 17 lutego 2015

Świetna lokalizacja ze względu na komunikację, ale i ciszę oraz spokój, a także piękny widok na Tatry. Cudownie zagospodarowany ogród dla tych, którzy pragną przyrody, ale nie chce im się maszerować na szlak. A dla tych, co wrócą ze szlaku lub nart - różnorodność relaksu wewnątrz rezydencji - basen, sauna, siłownia, ping-pong, wielki wygodny salon z TV. Sterylna czystość, elegancja, przestrzeń. Dużo różnorodnego światła stwarzającego nastroje, wygodne sypialnie, piękne łazienki. Gość w 100% może czuć się "zaopiekowany" przez przemiłą Panią M, która z radością doradzi w wyborze zakopiańskich atrakcji. W pobliżu (ok.100m) świetna góralska karczma z pysznym jedzeniem i innymi atrakcjami. Chyba coś zmienię w opinii, bo wszyscy zaczną tam jeździć i ciężko będzie o rezerwację...

Wskazówka dotycząca pokoi: Dla każdego coś innego - w wyborze należy polegać na opinii Pani zarządzającej rezydencją - Ona będzie wiedziała najlepiej, co dla kogo.
Termin pobytu: styczeń 2015
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
1  Dziękujemy, Maryla G
Zrecenzowano: 11 października 2014

Super miejsce na wyjazd z przyjaciółmi, można wynająć nawet całą rezydencję, a w niej basen, sauna, internet i TV. Dogodny dojazd do Zakopanego, a tuż obok karczma z pysznym jedzeniem. Dobre miejsce na wypady na piesze wycieczki. Okolica spokojna i cicha.

Wskazówka dotycząca pokoi: najlepsze pokoje są w nowej części rezydencji (tej samej co basen)
Termin pobytu: październik 2014
Dziękujemy, popiolekk