“Niezłe jedzenie w Kościelisku ”
Karczma Polany — recenzja

Karczma Polany
Nr 6 wśród 15 Restauracje (Kościelisko)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mam mieszane uczucia co to tego miejsca, gdyż z jednej strony zjadłam tam naprawdę smaczną zupę borowikową z kluskami i całkiem poprawną tartę serową, ale z drugiej - chłodnik serwuje się tam z kostkami lodu, co wprawiło nas w stan lekkiego osłupienia... Znajomi zamówili kwaśnicę i rosół oraz moskole z gulaszem, opinie były pozytywne, także myślę że miejsce ostatecznie do polecenia :)

1  Dziękujemy, magdamrozik

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Lokal zlokalizowany bezpośrednio przy głównej drodze z Zakopanego do Doliny Kościeliskiej, przez co praktycznie skorzystać można wyłączenie z wnętrza karczmy. Mimo dość surowego "obejścia", wnętrze karczmy jest bardzo przyjemne, utrzymane w góralskim klimacie, z kominkiem. Jedzenie średnie, z niewielkimi wyjątkami. Smaczna zupa bryndzowa - choć nie mam w tym zakresie porównania. Pomidorowa - poprawna. Placek Polany, zarówno wizualnie, jak i smakowo jest bardziej na poziomie jedzenia barowego niż restauracyjnego. Za porcję nuggetsów z frytkami dla dzieci zapłaciłam dużo więcej niż w kurorcie nad morzem, za znacznie mniejszą porcję.

Dziękujemy, peregrineML
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Schabowy lodowaty, golonka owłosiona,
Z jednej strony a spalona z drugiej, śledź bez smaku, rosół podobnie, poprawne kwaśnica i barszcz

1  Dziękujemy, mb19852017
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po pozytywnych opiniach postanowiliśmy z mężem zjeść tu kolację. Począwszy od tego, że przez 15 minut nikt do nas nawet nie podszedł...to gdy w końcu dostaliśmy menu przez kolejnych 15 minut nikt nie przyszedł do nas po zamówienie ( mimo, że.w karczmie zajęte były tylko 3 stoliki). Samo jedzenie bardzo dobre, ale gdy chcieliśmy zapłacić za kolację nagle z dwóch kelnerow nikogo nie było przez dobre 10 minut (dosłownie można byłoby wyjść niezauważonym bez płacenia).
Jedzenie na plus, ale obsługa okropna.

Dziękujemy, 224aniap
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Typowo Polska restauracja z dość dużym wyborem. Wzięliśmy kotleta, gulasz, oraz kurczaka, wszystko było dobre aczkolwiek nic nie zachwyca. Przyzwoity obiad aczkolwiek dość drogo.

Dziękujemy, Focusiasty

Karczma Polany — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Polany? Podziel się wrażeniami!