“Średnio”
Karczma Polany — recenzja

Karczma Polany
Nr 6 wśród 15 Restauracje (Kościelisko)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po pozytywnych opiniach postanowiliśmy z mężem zjeść tu kolację. Począwszy od tego, że przez 15 minut nikt do nas nawet nie podszedł...to gdy w końcu dostaliśmy menu przez kolejnych 15 minut nikt nie przyszedł do nas po zamówienie ( mimo, że.w karczmie zajęte były tylko 3 stoliki). Samo jedzenie bardzo dobre, ale gdy chcieliśmy zapłacić za kolację nagle z dwóch kelnerow nikogo nie było przez dobre 10 minut (dosłownie można byłoby wyjść niezauważonym bez płacenia).
Jedzenie na plus, ale obsługa okropna.

Dziękujemy, 224aniap

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Typowo Polska restauracja z dość dużym wyborem. Wzięliśmy kotleta, gulasz, oraz kurczaka, wszystko było dobre aczkolwiek nic nie zachwyca. Przyzwoity obiad aczkolwiek dość drogo.

Dziękujemy, Focusiasty
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zupa borowikowa smaczna, kociołek Tatrzański tez, kwaśnica może być . Nuggetsy dla dzieci słabizna 3 małe kawałki kurczaka wysuszone, cena herbaty 8 zł lekka przesada

Dziękujemy, 899stany
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Odwiedziłam karczmę podczas naszego pobytu w Kościelisku. Jedzenie średnie- duży minus za zupę pomidorową - smak kostki rosołowej i innej "chemii" . Placki ziemniaczane z dużą ilością mąki.

Dziękujemy, Katarzyna N
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Do odwiedzenia karczmy zachęciła nas milionowa powtórka Kuchennych Rewolucji. Tuż po zatrzymaniu sie na parkingu przestraszyłam się, że jest nieczynna. Z wierzchu nie widać czy otwarte. Ale było. Obsługa bardzo miła, uśmiechnięte dziewczyny. Jeśli jednak chodzi o proporcje jakość, ilość i cena to trochę słabiej to wypada. Zapłacić 20 zł za 8 sztuk pierogów ruskich, które nie należały do tych najwybitniejszych - trochę mi było szkoda. Za to zupa borowikowa przepyszna.

Dziękujemy, Gosiazi

Karczma Polany — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Polany? Podziel się wrażeniami!