Zrecenzowano: 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybierając nocleg gdziekolwiek by to nie było, oczekuję tego samego. Dobrej lokalizacji, serwisu, komfortu i relaksu; oczywiście za odpowiednią cenę. Strona obiektu, opinie i cena za nocleg sugerowały spełnienie moich oczekiwań. Niestety okoliczności jakie zaistniały w trakcie pobytu spowodowały, że zaliczam go do średnio udanych; ale po kolei. Sam obiekt jest naprawdę ładny, dobrze umeblowany a widok z balkonu na góry jest rewelacyjny. Same pokoje jak i cały obiekt nie jest tak duży jak sugerują to profesjonalnie zrobione zdjęcia na stronie ale wystarczające pod warunkiem że oferta pobytu jest kompletna i zgodna z opisem, a tak w moim przypadku niestety nie było. Po przyjeździe dowiedzieliśmy się ze w trakcie naszego pobytu odbędzie się przyjęcie weselne i czy nam to przeszkadza bo restauracja bedzie kilka godzin nieczynna. Generalnie nie , ale diabeł tkwi w szczegółach. Przyjęcie było w sobotę ale taras którym hotel się szczyci był wyłączony od piątku do niedzieli bo stały namioty na przyjęcie. Zamawiamy obiad zresztą bardzo dobry. Po obiedzie zdałoby się coś wypić zwlaszcza po 600 km trasy. Kelner z rozbrajającym uśmiechem obwieszcza, że ewentualnie soczek bo hotel zmienia właściciela i załatwia koncesję więc na piwo zapraszamy w poniedziałek. Super. Wizja relaksu z czymś mocniejszym na tarasie rozpływa się. Pozostaje zjazd do miejscowości albo pół godziny piechotą na Gubałówkę. Zjeżdżają się goście weselni i parking na dole zapełnia się błyskawicznie. W piątek i sobotę cyrk trwa bo z racji braku miejsca zastawiam inne samochody, trzeba schodzić przeparkowywać. Na górny parking nikt się nie kwapi wjeżdżać, nawet suv-ami. Wjazd do góry jest fatalny. W sobotę pada. Restauracja nieczynna bo trwa przyjęcie, innych rozrywek brak więc pozostaje balkon ale ktoś nie pomyślał i dostaliśmy apartament przylegający do tarasu. Jak sie dobrze wychylę to ściągnę im jedzenie ze stołu. Średnie i krępujące ; dla nas i dla weselników. W ogóle wrażenie jest takie jakbyśmy byli trochę na doczepkę, bo byl po prostu wolny apartament. Widzę po innych opiniach , że menager lubi polemizować z opiniami które nie do końca go satysfakcjonują więc uprzedzam odpowiedź. Serwis pokoju to nie jest jednorazowa wymiana ręcznika w łazience i nic poza tym, kosmetyki do kapieli posiada w chwili obecnej każdy szanujący się pensjonat; nawet ten bez gwiazdek, o możliwości zrobienia jajecznicy na śniadanie informuje obsługa albo jest pisemna informacja ( my dowiedzieliśmy się przypadkiem kończąc ostatnie śniadanie ) a Butorowy Dwór to nie Gołębiewski gdzie jest trzysta pokoi. Wystarczyło zadzwonić i poinformować o zaistniałej sytuacji ale wtedy pewnie nie zdecydowałbym się na przyjazd i w tym jest całe sedno jak mniemam. Podsumowując; w innych okolicznościach pewnie tak ,w zaistniałych przy niekompletnej ofercie nie za tą cenę. Pozdrawiam i polecam maniakom pięknych widoków.

Dziękujemy, tomasza372
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: manager706, Kierownik, Butorowy DworOdpowiedź udzielona 27 czerwca 2019

Dziękuję bardzo za podzielenie się swoją opinią na temat wrażenia z pobytu u nas. Bardzo mi przykro, że w 100proc. nie spełniliśmy Państwa oczekiwań. Każdy gość jest dla nas ważny i każdego chcemy ugościć tak samo dobrze dlatego tym bardziej ubolewam nad stwierdzeniem, że poczuliście się Państwo na "doczepkę".
Mam nadzieję że pomimo uniedogodnień, dacie nam Państwo jeszcze jedną szansę tym razem już z zimnym trunkiem na tarasie :)

Zrecenzowano: 23 października 2018 z urządzeń przenośnych

Urocze miejsce, pyszne jedzonko, dzieci zachwycone, obsługa uprzejma i mila, widoki bardzo fajne. Naprawdę polecamy. Dość blisko do Gubałówki oraz term Chocholowskich. Szybki dojazd do Krupówek.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, tomk123
Zrecenzowano: 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Widok niesamowity, jedzenie bardzo dobre, miła obsługa, bardzo ładne pokoje z widokiem na Tatry. Śniadania na tarasie mogą Wam zająć dużo czasu wiec nie planujecie rano wypadów w góry :). Bardzo blisko (500 metrów) do Gubałówki polecam na wieczorne zachody słońca.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, AdamM5340
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2018

Pięknie położony ze wspaniałym tarasem, z którego często korzystaliśmy.Widok z tarasu i apartamentów zachwycający.Panie z obsługi wspaniałe.Cisza i spokój, na których nam zależało .Jedyny minusik to kiepski podjazd.

Termin pobytu: sierpień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, wczas0wicz2018
Zrecenzowano: 15 lipca 2018

Przybytek oferuje szerokopasmowe łącze internetowe, klimatyzację i wysoki standard posiłków. Obsługa miła i chętna do pomocy. Polecam w razie możliwości zamawianie obiadokolacji, są smaczne i można się najeść.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Piotrek K