Booking.com
Agoda.com
Zrecenzowano: 10 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pokoje czyste tak jak teren całej willi, różnice w wielkości 2 osobowych pokoi, brak suszarki i czajnika w pokoju. Śniadania możliwe do dokupienia w formie szwedzkiego stołu serwowane od 8 do 10, podczas gdy jest to ośrodek w górach więc 8 to późna godzina na śniadanie. Jakość śniadania i bogactwo podawanych potraw zdecydowanie odbiegają od norm szwedzkiego stołu. Najtańsze produkty, codziennie parówki na ciepło, bardzo mały wybór w porównaniu do tego typu śniadań w innych miejscach w Polsce, a w tej samej cenie. 2 osoby za tę cenę mogą same kupić całe takie śniadanie i przygotować w aneksie kuchennym.

Dziękujemy, Natalia W
Zrecenzowano: 9 września 2018

Willa bardzo zadbana, dobrze usytuowana. Czyściutko w pokojach, do dyspozycji aneks kuchenny który jest bardzo dobrze wyposażony . Do restauracji serwującej przepyszne jedzonko "żabi skok". Przemiła obsługa. Obiekt położony w bezpośrednim sąsiedztwie parku tatrzańskiego. Polecam.

Dziękujemy, 524andrewi

miła obsługa
kuchnia dobrze wyposażona

dziurawa droga dojazdowa,
brak czajnika w pokoju

podsumowując: dobry stosunek jakości do ceny, wybór dla osób nieoczekujących luksusu

Dziękujemy, Michał T
Zrecenzowano: 2 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce, wszystkie pomieszczenie bardzo czyste widok z pokoju na giewont. Obsługa bardzo miła. Lokalizacja dobra blisko Zakopanego. W pobliżu dużo sklepów. Brakuje tylko wieszaka w łazience,ale to nie duzy kłopot. Bardzo polecamy.

Termin pobytu: lipiec 2018
2  Dziękujemy, kaszie86
Zrecenzowano: 13 marca 2018

Szkoda, że nie można dać oceny 4,5 bo na tyle załuguje ten obiekt. Willa jak i pokoje srawiają dobre wrażenie pod względem czystośc i wyposażenia, Pokój rodzinny 2+2 bardzo przestronny, czajnik i TV LCD. Łazienka ok! Aneks kuchenny poza pokjem dostępny 24h. Miła, uśmiechnięta, pomocna obsługa. POLECAM!

Termin pobytu: marzec 2018
1  Dziękujemy, Piotr D