Butorowy Dwor(Kościelisko)
MTB Hostel(Kościelisko)
Apartamenty Convallis(Kościelisko)
Apartamenty Butorowy(Kościelisko)
Zrecenzowano 29 grudnia 2015

Jeden z najsłabszych hoteli w Kościelisku:
- po przyjeździe pokój posprzątany pobierznie (pod łóżkiem znaleziono torebki po MCDonldzie po wcześniejszych gościach)
- w czasie pobytu pokój nie sprzatany, jedynie wymieniane worki na śmieci i ręczniki
- pokój odkurzany raz na 2-3 dni i bardzo niestarannie
- brak czystych kubków w pokoju, czajnik zakamieniony odstrasza do używania
- bardzo słabe oświetlenie w pokojach, żarówki małej luminancji
- brak wyboru dań, wszyscy goście jedzą to samo danie, menu bardzo monotonne,te same surówki i każdego dnia ziemniaki
- bardzo mały wybór jedzenia na śniadanie (przez 7 dni raz było jajko sadzone 6 razy parówki, dodatkowo pomidory, talertz serów i wędliny, okazjonalnie surówka, kawa ochydna - najtańsza rozpuszczalna Nescafe) i przy większej liczbie gości problem z najedzeniem się
- pokój zabaw dla dzieci bardzo mały, zniszczony, porysowane ściany

• Data pobytu: grudzień 2015, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Grzegorz G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KarolW, Dyrektor generalny, Pensjonat ReymontówkaOdpowiedź udzielona 3 stycznia 2016

Szanowany Panie Grzegorzu,
serdecznie dziękujemy za wyrażona opinię i merytoryczne uwagi.
Z wielką uwagą zawszę pochylamy się nad docierającymi do nas negatywnymi uwagami, szczególnie jeśli występują one w takiej kumulacji.
Z niejakim żelem jednak konstatujemy, iż mimo wspólnego spędzenia świąt i łamania się opłatkiem,
obietnicy kolejnego spotkania( chyba że w sądzie  ) podczas regulowanie rachunku, żal swój wraz z Szanowną Małżonką wylaliście w próżnię internetu zamiast w me skupiane na Gościach uszy…?
Ale takie mamy już czasy, iż komunikujemy się skutecznie widocznie już tyko przez bezduszne urządzania mobilne.
Do tego post factum nie dając adwersarzowi możliwości reakcji .
Ale ad rem:
Ad1) już w pierwszych słowach swojej opinii grzebie ją Pan absolutnie nazywając nas najgorszym hotelem w Kościsku,
otóż śpieszę z ripostą, iż w Kościelisku nie ma hoteli i my także takowym nie jesteśmy, wśród 5 kategoryzowanych obiektów ( na około 2100) my właśnie takowym jesteśmy ale w randze Pensjonatu. Do tego jak można wykoncypować z Pana stażu na niniejszym najznamienitszym turystycznym portalu, raczej nie odwiedzał Pan ani zbyt wielu hoteli , ani pensjonatów a już na pewno nie w Kościelisku , co czyni taką wypowiedź jawnym kłamstwem. Całkowicie do tego podważając miarodajność oceny i co za tym idzie jakość opinii.
Ad2) faktycznie pokój był sprzątany pospiesznie, co ustaliliśmy zaraz po przyjdzie i przeprosili usuwając wszystkie problemy natychmiast. W całej rozciągłości ten punkt przyjmujemy jako zasadny! Nie szukając nawet wytłumaczenia na coś co nie powinno się zdarzyć.
Ad3) jako infamujemy na naszej stronie i jako pensjonat nie hotel ( mniemam, iż z tego semantycznego nadużycia zrodziło się w Państwu owo roszczenie) nie prowadzimy regularnego codziennego serwisu pokojowego, a tylko wymienione przez Pana podstawowe czynności higieniczne , do tego niemożliwością było np. odkurzania Państwa pokoju w związku zasadą nie naruszania intymności Gości poprzez np. konieczność usunięcia z podłogi rzeczy osobistych w ogromnej ilości. Nie przypominam sobie także aby kiedykolwiek prosiliście Państwo o dodatkowe sprzątnie( co uczynione było by niezwłocznie).
Ad4)jak infamujemy na stronie i w każdym e-mailu nie posiadamy restauracji a’la cart tylko menu dnia ( koljne oczekiwania w stosunku od hotelu).
Ad5) w Państwa wypadku nie podejmowałbym polemiki gastronomicznej w ogóle, dieta, której wyzwaniem z mniejszymi lub większymi sukcesami staraliśmy się podołać absolutnie nie pozwala na wywołanie tematu naszych dań. ( dla czytających ową przydługą odpowiedź dodam: sterylna bezglutenowa dieta wegańska, bez soi, ziaren, cukru, pieprzu, pomidora, selera czosnku, migdałów, słonecznika, grzybów i pochodnych)
Ad6) osobiście nienawidzę nescafe, ale stoi słoik na permanentnie powtarzaną prośbę Gości, w ekspresie powyżej świeżo parzona Jacobs Kronung ( chętnie przedstawię faktury, od lat ją mamy) 
Ad7) jest to jedyny pokój zabaw jaki znam który nie ma regulaminu, i traktowany jat jak hyde prak przez dzieci, póki coś nie zagraża bezpieczeństwu zostawiamy jako pamiątkę po dzieciach, głównie porysowane ściany i drzwi. I nie ingerujemy w dewastację wyposażania, na bieżąco jednak usuwając zepsute zabawki.
Chyba dość tych wynurzeń.
Reasumując i traktując bardzo poważnie Państwa opinię zapraszamy zupełnie za darmo na dwu dobowy pobyt całą rodzinę. Tytułem rekompensaty i zadość uczynienia oferujemy obiadokolacje podczas pobytu gratis. Natoamist sam pobyt ma udowodnić , iż zastane problemy i niedociągnięcia w czystości pokoju były absolutnie incydentalne!
Najmocniej jeszcze raz przepraszam za powstałe niedogodności!!!
W imieniu całego zespołu ( pań pokojowych, kucharek) oraz naszym – recepcji wszystkiego najlepszego w nowym roku!

Zrecenzowano 1 października 2015

Pensjonat robi dobre wrazenie ,ale .... Bardzo mila i profesjonalna obsluga . Powazny problem to zniszczone wykładziny , grzyb w łazience , brudne sciany . Pozostaje dylemat czy za ta cene godze się na takie niedoskonalosci

Wskazówka dotycząca pokojów: Im wyżej tym lepszy widok na gory
  • Data pobytu: październik 2015, podróż z ukochaną osobą
8  Dziękujemy, gpgreg
Zrecenzowano 19 września 2015

Nocowałam w pensjonacie kilka dni i chciałabym tu wrócić. Głównie dlatego, że nie przyjechałam samochodem i świetnie się z tym czułam. Wszędzie blisko - do sklepu kilkadziesiąt metrów, jeszcze bliżej do przystanku (połączenia co kila minut od bladego świtu do wieczora). Główną zaletą jednak są bardzo przyjemne i wyciszone pokoje, personel rozumiejący gości i uczynny, urozmaicone śniadania (zawsze coś na ciepło) i świetna okazja do odpoczynku. Jest gdzie pochodzić, Gubałówka oddalona o kilka minut jazdy.

Wskazówka dotycząca pokojów: pensjonat ma cztery piętra, z "dwójką" i oknem w poddaszu, przez które można podziwiać gwiazdy. Dla mieszczucha to miła niespodzianka :)
  • Data pobytu: wrzesień 2015, podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, trzaska
Zrecenzowano 8 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Super miejsce dla rodziny z dziećmi ( bliźniaki 5 lat). Bardzo dobre jedzenie, miła, sympatyczna i bardzo pomocna obsługa. Kameralna lokalizacja. Czyste i gustowne pokoje. Rewelacyjny widok z tarasu. Blisko sklep, cukiernia. Dla mnie same plusy.

Data pobytu: wrzesień 2014, podróż z rodziną
Dziękujemy, arek p
Zrecenzowano 25 lipca 2015

Ogólne wrażenie hotelu ok. Z zewnątrz ładny, duzy parking, miła obsługa na recepcji. Pokoj mieliśmy dwupokojowy ( z dwoma balkonami ) wiec jeśli chodzi o przestrzeń to też ok. Łazienka ogólnie czysta. Podczas tygodniowego pobytu ręczniki ani pościel nie była wymieniana. Śniadania dobre, produkty dobrej jakości, wedlina, sery, owoce, dżemy, soki.

• Data pobytu: lipiec 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Bartłomiej M