Apartamenty pod Słońcem(Kościelisko)(Świetna cena!)
41 USD
  • Bezpłatny Internet
Gorski Palacyk(Kościelisko)
  • Bezpłatny Internet
Zrecenzowano 1 października 2015

Pensjonat robi dobre wrazenie ,ale .... Bardzo mila i profesjonalna obsluga . Powazny problem to zniszczone wykładziny , grzyb w łazience , brudne sciany . Pozostaje dylemat czy za ta cene godze się na takie niedoskonalosci

Wskazówka dotycząca pokojów: Im wyżej tym lepszy widok na gory
  • Data pobytu: październik 2015, podróż z ukochaną osobą
8  Dziękujemy, gpgreg
Zrecenzowano 19 września 2015

Nocowałam w pensjonacie kilka dni i chciałabym tu wrócić. Głównie dlatego, że nie przyjechałam samochodem i świetnie się z tym czułam. Wszędzie blisko - do sklepu kilkadziesiąt metrów, jeszcze bliżej do przystanku (połączenia co kila minut od bladego świtu do wieczora). Główną zaletą jednak są bardzo przyjemne i wyciszone pokoje, personel rozumiejący gości i uczynny, urozmaicone śniadania (zawsze coś na ciepło) i świetna okazja do odpoczynku. Jest gdzie pochodzić, Gubałówka oddalona o kilka minut jazdy.

Wskazówka dotycząca pokojów: pensjonat ma cztery piętra, z "dwójką" i oknem w poddaszu, przez które można podziwiać gwiazdy. Dla mieszczucha to miła niespodzianka :)
  • Data pobytu: wrzesień 2015, podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, trzaska
Zrecenzowano 8 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Super miejsce dla rodziny z dziećmi ( bliźniaki 5 lat). Bardzo dobre jedzenie, miła, sympatyczna i bardzo pomocna obsługa. Kameralna lokalizacja. Czyste i gustowne pokoje. Rewelacyjny widok z tarasu. Blisko sklep, cukiernia. Dla mnie same plusy.

Data pobytu: wrzesień 2014, podróż z rodziną
Dziękujemy, arek p
Zrecenzowano 25 lipca 2015

Ogólne wrażenie hotelu ok. Z zewnątrz ładny, duzy parking, miła obsługa na recepcji. Pokoj mieliśmy dwupokojowy ( z dwoma balkonami ) wiec jeśli chodzi o przestrzeń to też ok. Łazienka ogólnie czysta. Podczas tygodniowego pobytu ręczniki ani pościel nie była wymieniana. Śniadania dobre, produkty dobrej jakości, wedlina, sery, owoce, dżemy, soki.

• Data pobytu: lipiec 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Bartłomiej M
Zrecenzowano 12 marca 2015

Polecam dla rodzin z małymi dziećmi. Parking OK, Dobre położenie,świetne widoki, dobry dojazd na Ski-Witów , na inne stoki, Zakopane okolo 8-10min autem. śniadania BDB, Zupy bdb , II dania OK choć szału nie robią. Dla dzieci świetne zajęcia. Generalnie obsługa daje rade i widać że się stara co nie wszędzie jest tak oczywiste:).

Wskazówka dotycząca pokojów: pokój 23:)
  • Data pobytu: luty 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, FamilyBoss