Zrecenzowano: 19 września 2015

Nocowałam w pensjonacie kilka dni i chciałabym tu wrócić. Głównie dlatego, że nie przyjechałam samochodem i świetnie się z tym czułam. Wszędzie blisko - do sklepu kilkadziesiąt metrów, jeszcze bliżej do przystanku (połączenia co kila minut od bladego świtu do wieczora). Główną zaletą jednak są bardzo przyjemne i wyciszone pokoje, personel rozumiejący gości i uczynny, urozmaicone śniadania (zawsze coś na ciepło) i świetna okazja do odpoczynku. Jest gdzie pochodzić, Gubałówka oddalona o kilka minut jazdy.

Wskazówka dotycząca pokoi: pensjonat ma cztery piętra, z "dwójką" i oknem w poddaszu, przez które można podziwiać gwiazdy. Dla mieszczucha to miła niespodzianka :)
Termin pobytu: wrzesień 2015
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, trzaska
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Super miejsce dla rodziny z dziećmi ( bliźniaki 5 lat). Bardzo dobre jedzenie, miła, sympatyczna i bardzo pomocna obsługa. Kameralna lokalizacja. Czyste i gustowne pokoje. Rewelacyjny widok z tarasu. Blisko sklep, cukiernia. Dla mnie same plusy.

Termin pobytu: wrzesień 2014
Dziękujemy, arek p
Zrecenzowano: 25 lipca 2015

Ogólne wrażenie hotelu ok. Z zewnątrz ładny, duzy parking, miła obsługa na recepcji. Pokoj mieliśmy dwupokojowy ( z dwoma balkonami ) wiec jeśli chodzi o przestrzeń to też ok. Łazienka ogólnie czysta. Podczas tygodniowego pobytu ręczniki ani pościel nie była wymieniana. Śniadania dobre, produkty dobrej jakości, wedlina, sery, owoce, dżemy, soki.

Termin pobytu: lipiec 2015
Dziękujemy, Bartłomiej M
Zrecenzowano: 12 marca 2015

Polecam dla rodzin z małymi dziećmi. Parking OK, Dobre położenie,świetne widoki, dobry dojazd na Ski-Witów , na inne stoki, Zakopane okolo 8-10min autem. śniadania BDB, Zupy bdb , II dania OK choć szału nie robią. Dla dzieci świetne zajęcia. Generalnie obsługa daje rade i widać że się stara co nie wszędzie jest tak oczywiste:).

Wskazówka dotycząca pokoi: pokój 23:)
Termin pobytu: luty 2015
Dziękujemy, FamilyBoss
Zrecenzowano: 2 stycznia 2015

Pokoje małe, telewizor pod sufitem. Obsługa miła do momentu jak się zgłasza jakieś ,,ale". Obiecana w ofercie robotyka odbyła się, hafciarstwo nie odbyło się, bo podobno hafciarka się rozchorowała. Nie było żadnego przepraszam ani tłumaczenia. Pokój zabaw dla najmłodszych wygląda jak klitka z maleńkim okienkiem. Tak zwane miejsce spędzania czasu dzieci to 2 kanapy w recepcji, gdzie drzwi wciąż się zamykają i otwierają czyli dzieciaki siedzą w przeciągu. Śniadania smaczne i obfite ale już obiady zupełnie nie dla dzieci- pieprz w ziarenkach wszechobecny. Podczas wieczoru góralskiego dla dzieci zostało poparzone przez organizatorów małe dziecko śrutem z pistoletu. Jadalnia ciasna- uczestnicy muszą jeść na raty, bo wszyscy goście nie mieszczą się naraz w stołówce. Menadżer reaguje arogancko na wszelkie uwagi. Wielkie rozczarowanie szczególnie, że miejsce ma status przyjazny dzieciom. Dla rodziców istotna uwaga: bar zamykają o 22.00. Po tym czasie nie ma gdzie spędzić czasu jak dzieci już śpią.

Termin pobytu: luty 2014
5  Dziękujemy, Rita Z