“Warto było wrócić po latach”
Marymont — recenzja

Marymont
Nr 10 wśród 15 Restauracje (Kościelisko)

Smaczna kwaśnica, no może ziemniaki w zupie mogłby być lepsze, ale ogólna ocena bardzo dobra. Pierogi ruskie, schabowy, a do tego smalczyk na przystawke przyniesiony przez Kelnera - prosto, klasycznie ale bardzo smacznie.

Dziękujemy, Novinkaa
Zrecenzowano 12 kwietnia 2019

W ostatniej chwili zdecydowaliśmy się by tutaj coś ciepłego zjeść. Mogliśmy wybrać pomiędzy daniem dnia za 25zł, które stanowiła zupa pomidorowa i naleśniki z serem, a dowolnym daniem z karty. Zdecydowaliśmy się na żurek i miks pierogów. Porcje duże, byliśmy najedzeni do syta :D

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, izoldasz

Marymont — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kościelisko, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Marymont? Podziel się wrażeniami!