Zrecenzowano: 15 stycznia 2019

Weekend w Góralskiej Rezydencji to był bardzo dobry pomysł! Wybrałam się tam z mężem na weekend tylko we dwoje. Mieliśmy zostać zakwaterowani w Apartamencie typu studio z rozkładaną sofą. Bardzo zależało mi na apartamencie z widokiem na góry (podobno wszystkie apartamenty taki widok posiadają) ponieważ wyjazd był prezentem dla męża. Na miejscu otrzymaliśmy piękny apartament z antresolą mieszczącą na górze sypialnię z podwójnym łóżkiem. Góry było widać zarówno z salonu jak i sypialni! Pokój bardzo czysty, obsługa miła! Pani poinformowała nas, iż jest to nowy obiekt i ich pierwsza zima więc proszą o zgłaszanie ewentualnych niedogodności i uwag. Wszystko było w najlepszym porządku! Pokój bardzo dobrze wyposażony. Duży plus za otwieracz do wina ;-) Polecam!

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, BiaMon
Zrecenzowano: 29 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce. Piekne pokoje, dobrze wyposażone, wszustko czyste i pachnace, budynki bardzo ladne, obsluga obiektu bardzo mila. Wart swojej ceny. Zdecydowanie godny polecenia - wszystko na najwyzszym poziomie

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, 481micha_l