“Świetne miejsce! ”

Restauracja Kiyrnicka by Saguła
Nr 1 wśród 15 Restauracje (Kościelisko)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Prawdziwa perła w okolicach Zakopanego! Przepyszna zupa rybna, świetne czarne pierogi, burgery rownież godne polecenia. Restauracja dość przytulna. Bardzo miła obsługa kelnerska. Z chęcią wrócę bo jest wiele interesujących pozycji w menu. Serdecznie polecam to miejsce!

Dziękujemy, C1048FWanitas

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Znakomite dania - od przystawek (moskole), poprzez zupy (DOSKONAŁY chłodnik, consomme grzybowe oceniam na 4). Czarne pierogi to prawdziwa rozkosz, idealnie wyważone smaki. Kopytka z marchewki podane z 'czipsem' serowym, który idealnie przełamywał ich delikatny smak. Dobry wybór alkoholi, smaczna kawa.
Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą spróbować oryginalnych dań w dobrym stylu .

Dziękujemy, bosiaq
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Świetne jedzenie, złoty środek pomiędzy tradycyjną a nowoczesną kompozycją. Przyjemny, kameralny klimat, dobre wino a całość wizyty uprzyjemniła nam obsługa Pana Tomka (dziękujemy za regionalne ciekawostki), miło było posłuchac tutejszej gwary. Na pewno wrócimy!

Dziękujemy, Jedzeniemniam
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Bardzo przyjemna atmosfera i elegancki lokal w sam raz na romantyczną kolacje. Wszystko co zamówiliśmy było przepyszne i bajecznie wyglądało.
Bardzo miły Pan Kelner/barman.
Polecam serdecznie!

1  Dziękujemy, Magdaanna95
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Jedzenie Top, ceny nie są tanie, ale warto zapłacić.
Przemiła obsługa, barman zrobił najlepszego drinka jakiego w życiu piłem.
Miła obsługa, dobre i ładnie podane jedzenie.
Magicznie.

1  Dziękujemy, Dawid W

Restauracja Kiyrnicka by Saguła — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kościelisko, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Kiyrnicka by Saguła? Podziel się wrażeniami!