Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel położony jest w pięknym miejscu, otaczają go cisza, spokój i piękne widoki. Od głównej stacji Gubałówki hotel dzieli 15 minutowy spacer. Rezydencja jest zaprojektowana w bardzo ładnym stylu. Największa zaletą pobytu była obsługa, pani Monika z recepcji oraz Pani Manager z wielkim profesjonalizmem podchodzą do swoich gości. Duży plus również za strefę wellness. Basen jest mały, ale panuje tam bardzo kameralna atmosfera. Jeśli chodzi o pokoje niestety nie wszystkie wyglądają jak na zdjęciach na stronie internetowej czy bookingu, większość nie posiada też widoków których można oczekiwać w takim miejscu, dlatego polecam kontaktować się osobiście i ustalić szczegóły swojego pobytu. Śniadanie było ok, niestety pobyt w długi weekend sprawił, że obsługa nie nadążała ze sprzątaniem sali i uzupełnianiem bemarów, ciągle czegoś brakowało. Przestrzeń restauracji nie jest też adekwatna do liczby potencjalnych gości, cały czas po kawę i herbatę były kolejki. Mimo wszystko polecam ten obiekt.

Dziękujemy, dominikad265
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To miejsce jest cudowne, jest to najlepszy hotel w Polsce w jakim byłam.Byłyśmy z przyjaciółką w czasie kiedy poza nami były 3 pary.Jedzenie 10/10 choć inni narzekali, że małe porcje...dla nas były idealne.Wystrój nie pozostawia nic do zarzucenia, może odrobinę za mała powierzchnia pokoju.Obsługa super, gdy pojawił się problem błyskawicznie go rozwiązali.Chetnie wrócimy ❣

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Agnieszka P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MarcelinaB160, Kierownik sprzedaży, Rezydencja GubałówkaOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Szanowna Pani Agnieszko,
w imieniu swoim oraz całego Personelu serdecznie dziękujemy za przemiłe słowa. Jest nam niezmiernie miło, że obiekt spełnił Pani oczekiwania. Z przyjemnością będziemy gościć Panie ponownie.
Pozdrawiam,

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Obiekt piękny, na uboczu, cichutko. Śniadania w porządku. Basen dobry. Sauny czynne niestety tylko w określonych godzinach. Brak krzesełek na balkonie. Aneks kuchenny jest, brakuje jednak jakichkolwiek sprzętów typu zastawa czy sztućce. Brak miejsc parkingowych. Brak placu zabaw dla dzieci. Kącik zabaw dla dzieci usytuowany w rogu sali konferencyjnej, mało zabawek.

Dziękujemy, Krystyna79

Szanowni Państwo,
dziękujemy za opinię i cenne uwagi, które z pewnością pomogą nam podnieść jakość świadczonych usług. Mamy nadzieję, że zechcą Państwo odwiedzić nas po raz kolejny.
Pozdrawiam serdecznie,

Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Potwierdzam to co wszyscy napisali wcześniej. Stosunkowo nowy i ładny obiekt, jeszcze nie dokończony w kilku drobiazgach.
Jedzenie pyszne, czystość i uprzejmość personelu super oraz basen - odprężenie dla zmęczonego ciała po wielogodzinnych wycieczkach. Dla nas na minus jedynie to, że brak klimatyzacji, co latem przy temperaturach 30+ i w nocy 20+ jest..... Przydałby się wentylator na suficie - tanie rozwiązanie problemu - polecam. Przy otwartych oknach w nocy słychać samochody parkujące za obiektem - być może z naszego pokoju tylko, a o 7.30 szczekające pieski pozostawione gdy właściciele wyszli na śniadanie.
Jak będziemy mieli okazję wrócimy tu z przyjemnością.

Dziękujemy, szymon_pol

Szanowny Panie Szymonie,
dziękujemy za podzielenie się wrażeniami z pobytu w naszym obiekcie. Cieszymy się, że pomimo kilku niedogodności udało się Państwu wypocząć. Serdecznie zapraszamy ponownie.
Pozdrawiam,

Zrecenzowano: 12 czerwca 2019

Rewelacja. Piękne domki i w środku i na zewnątrz. Doskonałe jedzenie. Cisza, spokój, natury. Rewelacyjne widoki. Wspaniała, pomocna obsługa. Bardzo blisko do stoku na Szymoszkowej, lasu oraz okolicznych knajpek z turystycznym jedzeniem i pamiątkami. Taksówki dojeżdżają bez problemu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje doskonale wyposażone. Z rewelacyjnymi widokami.
Termin pobytu: listopad 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi