Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To miejsce jest cudowne, jest to najlepszy hotel w Polsce w jakim byłam.Byłyśmy z przyjaciółką w czasie kiedy poza nami były 3 pary.Jedzenie 10/10 choć inni narzekali, że małe porcje...dla nas były idealne.Wystrój nie pozostawia nic do zarzucenia, może odrobinę za mała powierzchnia pokoju.Obsługa super, gdy pojawił się problem błyskawicznie go rozwiązali.Chetnie wrócimy ❣

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Agnieszka P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MarcelinaB160, Kierownik sprzedaży, Rezydencja GubałówkaOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Szanowna Pani Agnieszko,
w imieniu swoim oraz całego Personelu serdecznie dziękujemy za przemiłe słowa. Jest nam niezmiernie miło, że obiekt spełnił Pani oczekiwania. Z przyjemnością będziemy gościć Panie ponownie.
Pozdrawiam,

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Obiekt piękny, na uboczu, cichutko. Śniadania w porządku. Basen dobry. Sauny czynne niestety tylko w określonych godzinach. Brak krzesełek na balkonie. Aneks kuchenny jest, brakuje jednak jakichkolwiek sprzętów typu zastawa czy sztućce. Brak miejsc parkingowych. Brak placu zabaw dla dzieci. Kącik zabaw dla dzieci usytuowany w rogu sali konferencyjnej, mało zabawek.

Dziękujemy, Krystyna79

Szanowni Państwo,
dziękujemy za opinię i cenne uwagi, które z pewnością pomogą nam podnieść jakość świadczonych usług. Mamy nadzieję, że zechcą Państwo odwiedzić nas po raz kolejny.
Pozdrawiam serdecznie,

Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Potwierdzam to co wszyscy napisali wcześniej. Stosunkowo nowy i ładny obiekt, jeszcze nie dokończony w kilku drobiazgach.
Jedzenie pyszne, czystość i uprzejmość personelu super oraz basen - odprężenie dla zmęczonego ciała po wielogodzinnych wycieczkach. Dla nas na minus jedynie to, że brak klimatyzacji, co latem przy temperaturach 30+ i w nocy 20+ jest..... Przydałby się wentylator na suficie - tanie rozwiązanie problemu - polecam. Przy otwartych oknach w nocy słychać samochody parkujące za obiektem - być może z naszego pokoju tylko, a o 7.30 szczekające pieski pozostawione gdy właściciele wyszli na śniadanie.
Jak będziemy mieli okazję wrócimy tu z przyjemnością.

Dziękujemy, szymon_pol

Szanowny Panie Szymonie,
dziękujemy za podzielenie się wrażeniami z pobytu w naszym obiekcie. Cieszymy się, że pomimo kilku niedogodności udało się Państwu wypocząć. Serdecznie zapraszamy ponownie.
Pozdrawiam,

Zrecenzowano: 12 czerwca 2019

Rewelacja. Piękne domki i w środku i na zewnątrz. Doskonałe jedzenie. Cisza, spokój, natury. Rewelacyjne widoki. Wspaniała, pomocna obsługa. Bardzo blisko do stoku na Szymoszkowej, lasu oraz okolicznych knajpek z turystycznym jedzeniem i pamiątkami. Taksówki dojeżdżają bez problemu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje doskonale wyposażone. Z rewelacyjnymi widokami.
Termin pobytu: listopad 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, malyadus93
Zrecenzowano: 2 czerwca 2019

Krótki pobyt weekendowy, z założenia praktycznie nie spędzony w hotelu ale znajomy polecił nowe miejsce w okolicach Zakopanego. Zaznaczam, że jestem bardzo częstym gościem w tamtych okolicach. Do brzegu....
Po dojechniu nocą zachwyciło i położenie i wygląd z zewnątrz, musiałam zaparkować w garażu ponieważ na zewnątrz wszystkie miejsca były zajęte. Wygląd recepcji, baru, korytarzy tylko potwierdził pierwotny zachwyt, otrzymałam pokój na poziomie restauracji nad garażem, pokój również urządzony z gustem i smakiem, pomyślałam "super się zapowiada)...
Pierwszy ból pojawił się zaraz po pierwszym prysznicu - wtedy jeszcze nie wiedziałam czemu ale zalało nam łazienkę...woda była wszędzie, podejrzenie padło na zapchany odpływ, sytuację niestety ratował komplet hotelowych ręczników. Telefon na recepcję i co i nic... Pan spokojnie oświadczył, że musimy poczekać do rana, nie padło pytanie ani o to czy nie pomóc z osuszeniem łazienki ani czy nie potrzeba nowych ręczników, nic...
Plan na następny dzień wczesna pobudka, śniadanie i na szlak - w założeniu bardzo się spieszyłam bo przed sobą miałam założenie przynajmniej 10 h na szlaku, śniadanie na którym poczułam się jak rosyjski turysta na wakacjach w egipcie. Kurczę wiem, że to nie jest ogólnie przyjęta zasada, wiem, że ludzie wynoszą kosze jedzenia z restauracji ale ja chciałam zrobić 2 kanapki na szlak, powiem jedno nocowałam w wileu hotelach o wyższym i niższym standardzie (min w Nosalowym Dworze, Rydyku, Bani, Bukovinie) nigdy nikt nie odmówił mi możliwości zrobienia kanapki, więcej przychodziły Panie z folią aluminiową lub torebkami śniadaniowymi...Specyfika tych okolic jest taka, że ludzie chodzą po górach i niekoniecznie asfaltem do Morskiego Oka i z powrotem. Zależało mi na czasie, nie chciałam zjeżdżać nigdzie i robić zakupów bo liczyło się dla mnie każde 15 minut (śniadanie w hotelu jest od 7 30) i tak mi się jakoś słabo pomyślało o zasadach... Choć powtórzę - wiem, że takie rzezcy nie są praktykowane w hotelach. Ostatnia rzecz to koszt parkingu:50pln za dobę to dużo przy takiej cenie hotelu - jeśli nie chcecie denerwować ludzi dopiszcie tę kwotę do pokoju i zróbcie w teorii parking gratis. Standard hotelu, czystość, jedzenie (śniadania bo kolacji nie jadłam) super.
Kompletny brak empatii to drugie, mimo wizualnej góralskości brak góralskiej przyjaźni i charakteru...

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Ewa S