“Nie polecam. Bardzo nie miła atmosfera. ”
Gospoda Harnaś — recenzja

Gospoda Harnaś
Nr 13 wśród 15 Restauracje (Kościelisko)

Obsługa okropna, opryskliwa, odpychajaca . Klienta traktują jak intruza. Wszędzie zakazy i nakazy. Toaleta płatna 4 zł. Ceny potraw nie adekwatne do jakości. Napewno nigdy więcej nie skorzystam.

Dziękujemy, Kasia K

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Zamówiony schabowy był rzucony na zimny olej, przez co panierka była całkiem przesiąknięta tłuszczem. Ponadto przerosty tłuszczu i błony nie były odkrojone. Chciałam frytki a dostałam gotowane ziemniaki. Po zwróceniu uwagi kelnerce i tak nie zostały wymienione na zgodne z zamówieniem. Kapusta ok. Zjadłam same warzywa. Obsługa nie interesowała się czy potrawa smakuje. Słaba jakość za wysoką cenę.

Dziękujemy, Aleksandra W
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Menu jakiś dramat,jak nie zamówisz obiadu to napoje są droższe, przy zamówieniu jednej zupy dla dwójki małych dzieci, musiałam dopłacić dwa złote, no bo przecież dodatkowy talerz do umycia. Zestaw kawa plus ciasto 13zł, lecz jak chcesz tą kawę z mlekiem to już 20zł! Brak słów za takie bezszczelne zdzierstwo.

Dziękujemy, Krysia A
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Zapytałam przed złożeniem zamówienia czy mogę skorzystać z toalety płacąc za nią, Pani Iza (kelnerka) powiedziała, że nie, ponieważ jest awaria, podczas gdy moja koleżanka 2 minuty wcześniej skorzystała. Na moje pytanie jak to możliwe inna kelnerka powiedziała „Iza nie tłumacz się”. Nie wyobrażam sobie spożywania posiłku w miejscu gdzie okłamuje się klienta odnośnie stanu toalety.

Dziękujemy, Paulina P
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po powrocie z wędrówki Doliną Kościeliską w trakcie, której złapała nas burza, postanowiliśmy tu wejść by trochę się rozgrzać. Z czystym sumieniem mogę polecić. Zestaw dnia z pierwszym i drugim daniem oraz deserem oraz dodatkowo zamówiliśmy dwa grzane wina z korzeniami. Wszystko jak najbardziej OK. Potrawy wydawały się świeże i były gorące. Czas oczekiwania też dość szybki. Ceny jak na lokalizację i warunki okolic Zakopanego bardzo dobre. Miła obsługa. Jedyne na co warto byłoby zwrócić uwagę to na większa kontrolę sali przez obsługę. W restauracji 3 dzieci w pewnym momencie zaczęła biegać. Prawdopodobnie ich „madka” była zwolenniczką „bezstresowego wychowania”. Dla mnie te dzieci mogłyby jej wejść na głowę, ale jeśli któreś z nich by się poślizgnęło na mokrej podłodze, a padał deszcz na zewnątrz i coś by się stało to pretensje albo roszczenia finansowe były by kierowane do właściciela restauracji :-)

Dziękujemy, dodorendon

Gospoda Harnaś — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kościelisko, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Gospoda Harnaś? Podziel się wrażeniami!