“Polecam!”
Restaurant Jano — recenzja

Restaurant Jano
Nr 8 wśród 15 Restauracje (Kościelisko)
Zrecenzowano 12 września 2019

W koscielusku jedna z tanszych rsdtauracji. Przy tym ogromne i pyszne porcje.
Jednego dnia pizza z wlasnymi skladnikami i placek po zbojnicku do tego pyszna zupa borowikowa-porcja na 2 os.
Drugiego dnia kwasnica -rowniez przystawka 2os, placek po zbojnicku i przepyszny pstrag z ziemniaczkami.
Polecam serdecznie!

1  Dziękujemy, Agnieszkaszzz

Zrecenzowano 8 września 2019

Byliśmy tutaj na obiedzie 08.09.2019. Sympatyczna obsługa, jedzonko świeże i w bardzo dobrych cenach. Widok na Giewont przepiękny. BARDZO POLECAM

Dziękujemy, StachurskaA
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce. Można tu smacznie zjeść za rozsądną cenę. Jedzą tu mieszkańcy Zakopanego. Mają tu duży wybór dań. Wszyscy są zadowoleni.

Dziękujemy, KalinaB52
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Najlepsze pierogi z jagodami i ruskie. Flaki i schabowy bardzo dobry. Żeberek nie polecam,wystrój dyskusyjny, obsługa miła. Dobre jedzenie za niską cenę.

Dziękujemy, Katarzyna N
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pieczeń z baraniny z ziemniaczkami pychota. Rosół z baraniny z ziemniakami, dla mnie coś nowego. Rewelacja. Pierogi swojskie, jak w domu. Pizze i makarony też braliśmy. Naprawdę z ręką na sercu mogę polecić lokal. Jedzenie pyszne. Chociaż przydałoby się odświeżyć wnętrze i toalety.

Dziękujemy, KuIII

Restaurant Jano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restaurant Jano? Podziel się wrażeniami!