“Przytulna restauracja z pięknym widokiem na Giewont”
Restaurant Jano — recenzja

Restaurant Jano
Nr 8 wśród 15 Restauracje (Kościelisko)
Zrecenzowano 8 września 2019

Byliśmy tutaj na obiedzie 08.09.2019. Sympatyczna obsługa, jedzonko świeże i w bardzo dobrych cenach. Widok na Giewont przepiękny. BARDZO POLECAM

Dziękujemy, StachurskaA

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce. Można tu smacznie zjeść za rozsądną cenę. Jedzą tu mieszkańcy Zakopanego. Mają tu duży wybór dań. Wszyscy są zadowoleni.

Dziękujemy, KalinaB52
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Najlepsze pierogi z jagodami i ruskie. Flaki i schabowy bardzo dobry. Żeberek nie polecam,wystrój dyskusyjny, obsługa miła. Dobre jedzenie za niską cenę.

Dziękujemy, Katarzyna N
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pieczeń z baraniny z ziemniaczkami pychota. Rosół z baraniny z ziemniakami, dla mnie coś nowego. Rewelacja. Pierogi swojskie, jak w domu. Pizze i makarony też braliśmy. Naprawdę z ręką na sercu mogę polecić lokal. Jedzenie pyszne. Chociaż przydałoby się odświeżyć wnętrze i toalety.

Dziękujemy, KuIII
Zrecenzowano 11 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zupa pomidorowa z makaronem bardzo smaczna. Barszcz z kołdunami też (trochę twarde ciasto). Barszcz miał trochę specyficzny smak- dużo majeranku ale ogólnie spoko. Kelnerka miła. Wystrój jak wszędzie na ludowo, plus za świeże kwiaty na stołach. Placek po zbójnicku bardzo smaczny, świeże i chrupiące.
Natomiast naleśniki hm... Sam naleśnik spoko. Świeży i mięciutki. Ser w środku jak ser. Ani słodki ani nic. Za to mega dużo bitej śmietany w sprayu, sosu czekoladowego i owoców z puszki.
Na zupę chętnie wrócę ale za naleśniki podziękuję.

Dziękujemy, melaniazpoznania

Restaurant Jano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restaurant Jano? Podziel się wrażeniami!