“Poprawnie.”

Risto Pizza "Dwa Klimaty"
Opis: Restauracja Risto-Pizza „Dwa Klimaty” istnieje od 2002 roku. Znajduje się przy drodze krajowej nr 38 zwanej „trasą karpacką”, która prowadzi w stronę malowniczych Bieszczad. Nazwę restauracji nadano z dwóch powodów. Po pierwsze prowadzą ją dwie siostry - dwie zupełnie różne od siebie osoby. Drugi powód związany jest z samą kuchnią. Każdy, kto lubi kuchnię włoską znajdzie tu między innymi wspaniałe makarony z aromatycznymi włoskimi sosami​ takimi jak pesto z suszonych pomidorów czy pesto z bazyli. W naszym menu nie brakuje również​ pochodząc​ej​ z samego południa Włoch pizz​y w wersji klasycznej (Margherita​, Napoli), jak i bogatszych kompozycji takich jak Capricciosa czy Guerriero. Dla miłośników polskiej kuchni przygotowywane są tradycyjne dania takie jak żurek z wędzonką, barszcz czerwony, pierogi​ z ziemniakami i twarogiem​ czy kotlet schabowy. ​ Zasmakować można również kuchni podkarpackiej w kartoflance z boczkiem, gołąbkach z kaszą pęczak czy pierogach z kaszą jaglaną na kapuście kiszonej​. Dla wielbicieli słodkości przygotowujemy domową szarlotkę z lodami, naleśniki z owocami i lodami lub lody śmietankowe z brzoskwinią i musem malinowym. ​Posiadamy również bogaty asortyment piw, win oraz wysokoprocentowych alkoholi.​ ​Risto-Pizza ​„Dwa Klimaty” był​a​ początkowo małą restauracją mieszczącą się w drewnianej chacie, jednak w związku ze stale przybywającymi klientami i rosnącym zainteresowaniem restaurację rozbudowano w latach 2007-2009. Do dyspozycji gości są dwie klimatyczne sale. „Stara sala” z 24 miejscami siedzącymi, która pamięta czasy początków restauracji oraz „nowa sala”, z 42 miejscami siedzącymi, istniejąca od 2007 roku. W okresie cieplejszym do dyspozycji jest również taras oraz plac zabaw dla dzieci. Na potrzeby mniejszych przyjęć czy konferencji dostępna jest również gwarantująca dyskrecję sala na pierwszym piętrze z 40 miejscami siedzącymi. W podziemiach restauracji mieści się także mała Galeria Szkła, w której podziwiać można dzieła autorstwa Bronisława Gieferta. Istnieje możliwość nabycia prac znajdujących się w galerii.
Zrecenzowano 2 września 2019

Bardzo miła obsługa, jedzenie poprawne, bez fajerwerków. Zamówiliśmy 3 różne pizze i można określić je jako dość smaczne. Posiłków obiadowych nie próbowałam, ale przynoszone do stołów obok wyglądały dość ładnie.

Dziękujemy, Kasjana92

Zrecenzowano 15 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie! Niestety nie wszystko było. Polecam gołąbki z kaszą peczak. Super desery! Dwa klimaty pycha

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Ewa I
Zrecenzowano 10 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Najlepsza włoska pizza w okolicy. Cienie caisto i maga sos pomidorowy ;) polecam i zawsze zamawiam. Margarita wymiata

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, Daniel D
Zrecenzowano 14 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jadąc w Bieszczady postanowiliśmy zatrzymać się na obiad w tym miejscu. W restauracji było bardzo tłoczno, spodziewaliśmy się więc, że jedzenie będzie warto godzinnego oczekiwania. Okazało się, że niekoniecznie. Zamówiliśmy dwie pizze, żadna nam nie podpasowała. Ciasto w miarę dobre, ale kompozycje dodatków nam nie odpowiadały, oprócz tego było ich za dużo. Szczególnie nie podpasowała mi opcja wegetariańska z groszkiem, lecz to bardzo subiektywna opinia. Zamówiliśmy również pierogi z kaszą jaglaną i kapustą, a dostaliśmy ruskie z kapustą. Nie zgłosiliśmy jednak tego kelnerowi, ponieważ spieszyliśmy się do dalszej drogi i obawialiśmy się kolejnej straconej godziny na oczekiwanie. Poprosiliśmy rownież o dodatkowy ketchup, natomiast nasza prośba została zapomniana. Raczej nie wrócimy do tego miejsca.

Termin wizyty: sierpień 2017
1  Dziękujemy, SmakoszJulia
Zrecenzowano 21 kwietnia 2017

Wpadliśmy do Dwóch Klimatów przejazdem. Zamówiliśmy dwie sałatki, nic specjalnego. Sos z proszku, sałata lodowa neizbyt świeża. Czas oczekiwania był dosyć spory. Dodatkowo wystrój nie trafił w nasze gusta. Natomiast miła obsługa i dobra kawa.

Termin wizyty: luty 2017
1  Dziękujemy, pelczar81

Risto Pizza "Dwa Klimaty" — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Iwonicz Zdrój, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Risto Pizza "Dwa Klimaty"? Podziel się wrażeniami!