“Przeminęło z wiatrem”

Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Cukiernia Dorotka
Zrecenzowano 7 września 2019

To jest lokal, który wpisał się w historię miasta. Pamiętam kilkugodzinne kolejki w niedzielę, żeby kupić lody. I wcale nie dlatego, że nie było konkurencji. Teraz (niestety dla właścicieli lokali) trzeba dbać o jakość, wprowadzać zmiany, bo konkurencja nie śpi. A w Dorotce czas się zatrzymał. Wystrój z głębokiej komuny, budynek się sypie, na zewnątrz lokalu bardzo nieprzyjemnie. Nawet z sentymentu nie odwiedzam lokalu, bo produkty słabej jakości. Nie polecam.

Dziękujemy, Joanna M

Zrecenzowano 11 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Nic się nie zmieniło, od kiedy tam przychodze, ale to dobrze. Lody, ciasta i inne przysmaki bardzo dobre, obsługa miła. Polecam w 100%

Dziękujemy, kamillukasik
Zrecenzowano 13 października 2018 z urządzeń przenośnych

Od dawna istniejąca cukiernia, deser firmowy z truskawkami znakomity, miodownik z orzechami pyszny, ciasto z galaretką i owocami sezonowymi godne polecenia. Myślę, że każdy znajdzie tu swoje ulubione ciasto!!! Lody akurat nie powaliły mnie na kolana...ale ciasto owszem:):)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, MartaR631
Zrecenzowano 3 czerwca 2018

Cukiernia Dorotka, to lata tradycji, chodzę tu od dziecka. Mają duży wybór ciast i lodów. Moje ulubione, to: lody cassate, sernik wiedeński, galaretka z owocami na biszkopcie, kremówki, deser firmowy, miodownik z orzechami i wiele innych. Myślę, że w swoim życiu najwięcej słodyczy zjadłam właśnie z tej cukierni.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, gzemela
Zrecenzowano 10 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Od wielu lat smacznie i sympatycznie. Rodzinna firma z tradycjami. Smak zarówno lodów jak i ciast niepowtarzalny. Polecam

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, grzegorzg212

Cukiernia Dorotka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Siemanowice Śląskie, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Cukiernia Dorotka? Podziel się wrażeniami!