“Super”
Pub Kredens — recenzja

Pub Kredens
Opis: PUB z wystrojem w stylu retro, oferujący przytulną atmosferę oraz miłą obsługę. Bardzo dużo cyklicznych eventów (koncerty, dart, karaoke, transmisja TV z wydarzeń sportowych). PUB Kredens to miejsce, gdzie w spokoju można posiedzieć z przyjaciółmi przy piwie lub dobrej herbacie.

Jedzenie bardzo dobre, duże porcje, miła obsługa. Jadłam tu już wiele razy dlatego polecam. Szczególnie przypadła mi do gustu rolada, placek po węgiersku i rosół.

Dziękujemy, Podwika

Zrecenzowano 9 września 2019

Odwiedzam Siemianowice kilka razy do roku z rodzina i obowiązkowy obiad tym razem wypadło na Kredens-- i decyzja trafna, super obsługa pani kelnerka grzeczna miła ,szybko nas obsłużyła jak na porę obiadową w sobotę . co do dania z roladą to niebo w ustach .,po prostu wzór śląskiego obiadu no i cena na każdą kieszeń. następna wizyta w Siemianowicach ja z rodziną zaczniemy od wizyty w Kredensie , pozdrawiam i polecam Andrzej z Wrocławia.

1  Dziękujemy, Andrzej K
Zrecenzowano 17 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłem to miejsce kilkakrotnie i śmiało mogę polecić innym. Jedzenie świetnie przyprawione, po prostu nic dodać nic ująć... wszystko świeże i smaczne, a najbardziej do gustu przypadła nam rolada śląska. Do zobaczenia w Kredensie.

1  Dziękujemy, roman3x
Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne jedzenie. Byliśmy tam trzy razy i nigdy się nie zawiedliśmy. Przykład jak można dbać o klienta. Do drugiego dania rosół gratis. Wszystko smakuje idealnie, nic nie jest przekombinowane. Wszystkie potrawy świeże i idealnie przygotowane. Zdecydowanie polecam. Jak tylko będę w tej okolicy napewno odwiedzę to miejsce.

2  Dziękujemy, danielsF761VN
Zrecenzowano 2 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: styczeń 2018

Pub Kredens — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Katowice, Województwo śląskie
Chorzów, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Pub Kredens? Podziel się wrażeniami!